Lotnisko a plyty cd

czy przechodza przez odprawe na lotnisku czy tam cos, przegladaja moj bagaz bede mial w nim kilka cd to bede je sprawdzali/pytali co na nich mam ?

Nie, bo:

Po pierwsze: nie mają sprzetu by to sprawdzić

Po drugie: nie interesuje ich co tam masz

czyli nawet jakbym mial craki albo nie wiem hmm… plan ataku terorystycznego na nie wiem niemcy to beda sprawdzali mi cd ?

na 100% ? : D

bo nie chce trafic do wiezienia za to ze mam filmy z neta … ;\

Tylko Polacy mają fioła na temat sprawdzania bagaży. Ani w Niemczech ani w Anglii ani w Pradze nie spotkałem się ze specjalnym zainteresowaniem a w Polsce podejrzenia wzbudziły 3 butelki z niegazowaną wodą Nałęczowianka Sprint. Najbardziej mnie rozbawił celnik, który pytał co jest w tych butelkach a każda oryginalnie zapięczętowana. Już miałem odpowiedzieć, że nitrogliceryna, ale mógł nie mieć poczucia humoru

heeh dzieki za info, ale pytam bo chce miec 100% pewnosci ;]

100% pewności to będziesz miał jak już przekroczysz granicę.

Tutaj możesz tylko poznać nasza opinię (zgadzam się z tym co napisał MarS ) ale “jak by co” to nie powiesz przeciez celnikowi, że wieziesz to bo tak ci powiedzieli na forum Dobrych Programów :mrgreen:

Ja myślę, że tego się właśnie powinien trzymać. Może celnik też czyta forum? :slight_smile:

sluszna koncepcja :smiley:

Tego to był nie był takie pewny. PCty mają nawet na przejściach dla turystów a co dopiero na lotnisku 8)

W sekcji kontroli bagażu oraz w sekcji specjalnej nie mają żadnych komputerów. Tylko standardowe skanery