Lsass.exe o komunikacie: "Zasoby systemu są

Problem: Lsass.exe o komunikacie: “Zasoby systemu są niewystarczające do ukończenia operacji API” i nie tylko…

Mam problem z komputerem a mianowicie mam lapka starego acera 1640z. Często było tak, żę nie miałem wolnego miejsca na dysku c (max 15gb) ale zawsze jak wyskakiwał komunikat ,Mało miejsce na dysku , zawszejakoś coś usunełem i było ok. Jedna 3 dni temu jak wyłączyłem komputer po napisie windows xp wyskoczył taki problem: Lsass.exe o komunikacie: “Zasoby systemu są niewystarczające doukończenia operacji API” Po wciśnięciu “OK” komputer się restartuje i od nowa.Próbowałem działać! Wyczytałem w necie, że może być to spowodowane brakiem pamięci na dysku. Poradzili także skorzystać z Konsolę Odzyskiwania. No to włożyłem płytę windowsa xp. Chociaż miałem ustawianie w botowanie DVD/CD to pojawia się przez ułamek sekundy po nieudanym botowaniu komunikat: Nieprawidłowy plik boot.ini rozruch z c:/windows. Jak widzicie formata też nie mogę zrobić .Chciałem też skorzystać z SLAXa bo to system live aby odzyskać dane. Dziejesię to samo! Tak samo: nagrałem Ubuntu też to samo.Nie działa też system awaryjne wyskakuje kolejny błąd. Nie zależy mi na danych z dysku c.Jeżeli coś przekręciłem to sorry bo nie znam się zbytnio na kompach jak wy… Z góry dziękuje!

Witam.

Przez dwa miesiące nikt nie raczył odpowiedzieć?


Mówiąc szczerze, nie bardzo Ciebie rozumie…

Ciekawi mnie komunikat dotyczący “Local Security Authority Subsystem Service” Microsoftu pod Slaxem i Ubuntu…

Korzystałeś np. z Wine, gdy ten komunikat się pojawił?

Najperniej masz wirusa - Sassera.

Może to zadziała w trybie awaryjnym, jeśli go uruchomisz oczywiście! :stuck_out_tongue_winking_eye:

–> http://securityresponse.symantec.com/av … Sasser.exe