Lsass.exe

lsass.exe - po logowaniu wyskakuje mi wiadomość w której pisze że pliku nie można odnaleść. Co robić?

Próbowalem jedynie chkdsk. Na przywracanie systemu nie pozwala mi brak dostępu do jakiegokolwiek konta w systemie. Po potwierdzeniu wiadmości z o braku pliku komputer się resetuje.

FORMAT ODPADA

http://www.4un.pl/forum/viewtopic.php?t=1538 i tohttp://forum.idg.pl/index.php?setskin=1&skinid=3&showtopic=23046poczytaj sobie tu masz o tym informacje!

A wczesniej nie miałeś może jakichs wirusów albo nie usuwałes plików systemowych??

cytat z innego forum

"Usługa LSASS (Local Security Authority Subsystem Service) udostępnia interfejs do zarządzania lokalnymi zabezpieczeniami, uwierzytelnianiem domen oraz procesami usługi Active Directory. Usługa LSASS obsługuje uwierzytelnianie dla klienta i dla serwera. Zawiera także funkcje, które służą do obsługi narzędzi usługi Active Directory.

Proces Lsass.exe odpowiada m.in. za zarządzanie uwierzytelnianiem domeny urzędu zabezpieczeń lokalnych i zarządzanie usługą Active Directory. Proces ten obsługuje uwierzytelnianie zarówno klienta, jak i serwera, a także steruje aparatem usługi Active Directory. Proces Lsass.exe odpowiada m.in. za działanie następujących składników:

* Urząd zabezpieczeń lokalnych

* Usługa Logowanie do sieci

* Usługa Menedżer kont zabezpieczeń

* Usługa Serwer LSA

* Protokół SSL (Secure Sockets Layer)

* Protokół uwierzytelniania Kerberos v5

* Protokół uwierzytelniania NTLM

To jest składnik systemu Windows i nie należy go usuwać!"

No dobrze ale czy mozna mu zezwolic na dostep w zaporze…?

Dzis od ZA otrzymlem komunikat ze LSA.shell cos tam … chce sie zachowac jak server i przyjac polaczenie…no i odrzucilem…ale moze powinienem dopuscic…?

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

lsass.exe może masz syfa Sasser, podaj loga z działu Bezpieczeństwa.

Ja chce sie tylko dowiedziec czy to ze ZA sie o to zapytal to oznacza ze cos siedzi w kompie czy poprostu ten proces tego czasem wymaga zeby mu zezwolic dostepu…?