LTE - Cyfrowy Polsat - czy warto?

Witam,

Jakie są Wasze opinie na temat tej oferty ?

Czy jest ona dobra?

O jaką ofertę dokładnie Ci chodzi? Podaj szczegóły.

Według mnie sens mają tylko te oferty z dużą ilością GB transferu (czyli te droższe), bo w tych tańszych transfer można wykorzystać w kilka dni (a potem prędkość spada drastycznie).

Miałem okazje przetestować u brata LTE i powiem tyle że nadaje się tylko do korzystania tylko na przeglądarce na 1-2 godz.(zależy od limitu danych) a do grania przez neta jest bezużyteczny.

hmm, a LTE od PLUSA?

LTE Cyfrowego Polsatu działa na zasięgu Plusa. Oferty proponowane przez Plus i Cyfrowy Polsat są prawie identyczne, więc nie ma tu żadnej różnicy.

Według mnie dają bardzo małe limity, na ten internet zdecydowanie za małe. Dlatego internetu LTE na razie nie polecam, jeżeli masz w planie niższe abonamenty. :slight_smile:

Przecież właściciel Cyfrowego Polsatu kupił sieć Plus, wiec jest to teraz jedna i ta sama firma.

Poważnie? Serio nie wiedziałem, przepraszam za sianie nie prawidłowości. :slight_smile:

Poważnie, nie zauważyłeś tego w ofertach Plusa?

http://plus.pl/indywidualna/PlusPolsatCyfrowy/

http://www.plus.pl/indywidualna/pluspolsatcyfrowy/OfertaKlient/

Były prawie identyczne ale o kupowaniu bądź przejęciu niestety nie słyszałem. Nie mam dostępu stale do Internetu, więc czasami mam takie luki.

Tak apropos tematu, ma ktoś coś z tej oferty ? Jak wygląda naliczanie transferu / wyjątki itd ? Naliczają po nagłówkach plików ?

https://d1dmfej9n5lgmh.cloudfront.net/gsmonline/article_attachments/attachments/42021/original/darmowy_dostep_do_lte_w_nowym_plusie_internet_na_karte_20130327.pdf

Chodziło mi o te nielimitowane treści w lte polsatu w wyższych abonamentach :slight_smile:

Kolego zasada jest taka: duży transfer = dyże opłaty + duże koszty po przekroczeniu danej ilości GB. Jeśli masz za dużo pieniędzy to nie będę odradzać jednak jeśli patrzysz na koszty to mocno bym się nad tym zastanowił.

Dodane 16.09.2013 (Pn) 20:35

haha :slight_smile: