LTE plus modem e3276 jak ominąć mobile partner

Witam,

Mam prośbę - czy ktoś mógłby zasugerować jak obejść program mobile partner z plusa przy zestawianiu połączenia modemem “hułałej” e3276

sieć PLUS, LTE (2100), Windows 8 x64 - modem widziany w systemie jako karta sieciowa z odłączonym kablem i nie idzie jej zainicjować inaczej

niż tylko mobile partnerem. Nie mogę takze przestawić go w tryb RAS aby zestawić połączenie dial-up i wrzucić np. do autostartu.

Wogole jak windows 8 zrobić nowe połączenie dial-up i jakie rozszerzenie moają pliki połączeń dial-up networking ???

Proszę grzecznie o pomoc,

Pozdrawiam,

Andrzej

L-ca

DL

PL

W “Centrum sieci i udostępniania” masz możliwość stworzenia nowego połączenia Dial-Up w Windows 8.

no ok, tyle ze nie ma “aktywnych modemów” gdyż e3276 działa domyślnie w trybie NDIS - widzialnym jako karta sieciowa,

a potrzebne jest żeby działał jako RAS - modem. Wtedy mobile partner do wyrzucenia a tworze dial-up i wrzucam do autostartu i po zabawie.

tyle ze wlasnie rzecz w tym, ze w polaczeniu modemu e3276 (ikonka pokazuje) “kabel sieciowy odłączony” do momentu odpalenia

mobile partnera.

ten mobile partner to chała i chciałym się tego pozbyć.

Ma ktoś pomysł?

Witam. Odświeżę temat

Nie wiem w czym problem…bardzo prosto ominąć Mobile Partner.

Opiszę swój przykład:

Modem jak powyższy w NDIS. Po instalacji sterowników i MP po kliknięciu na ikonę sieci w Tray wybierasz PLUS połącz, zaznaczasz połącz automatycznie - Niestandardowy i w APN wpisujesz “internet”.

Zaraz po uruchomieniu systemu łączy z internetem nawet zanim pojawi się pulpit.

Szybko i bezproblemowo.

Mobile Partner niestety uruchamia się przy starcie ale go minimalizuję. Nie powinien przeszkadzać więc myślę, że i u Ciebie nie będzie stanowił problemu.