LTE z anteną zewn. bez limitu prędkości

Testował to Internet domowy 5G bez limitu transferu oraz bez limitu prędkości w technologii 5G z modemem wraz z anteną zewn. na terenie miasta typu Warszawa? To jest warte swej ceny, bo jednak oferta jest mocno droga (130zł miesiąc) jak pamiętam i jest przypisana do konkretnego adresu. W Warszawie mam najbliższy nadajnik Tmobile jakies 500 metrów od siebie i z 3 w odległości 200 metrów do technologii do 4G. Obecnie używam lte tmobile do 60Mb/s bez limitu transfery za 55zł. Ta nowa oferta kosztuje w zasadzie 3x tyle.

Alternatywy typu światłowód odpadają, brak warunków technicznych.

80-180Mb/s to jakoś bardzo słabo jak na 5G, tyle wyciągają na 4G.

Zawsze możesz za 10 k i 1k miesięczne za utrzymanie poszukać chętnych co rozkopią Warszawę.

W Warszawie? Chwilowo wyciągają, ale spadki masz często spore, czasami zerwie. Jest sporo ludzi, i bywa, że są przeciążone nadajniki. Duża ilość sygnałów też nie pomaga. Jak idzie w okolicach 100 stabilnie z LTE to trzeba się cieszyć. 180 to jest bardzo dobry wynik, zwłaszcza jeśli idzie w miarę stabilnie.

Aczkolwiek lepsze jest 50 z kabla, przynajmniej jeśli zależy nam na stabilności i pingu.

Mam i nie narzekam. Po 22 wyciągam ponad 200 Mbps. Nadajnik jakieś 100 m od domu. Speedtest od Ookla – globalny test prędkości łącza szerokopasmowego

Właśnie tu jest problem z LTE raz masz 200 i super ping, innym razem tnie coś, albo ping lata. Sporo zależy od lokalizacji, i jeden jest zadowolony inny wiesza psy.

na tel mam 100-150Mb/s na lte z agregacją trzech pasm. Na lte domowym z agregacją dwóch pasm jest w zasadzie stabilne 60Mb/s, ale to jest max też tej oferty.
Po kablu nie mogę mieć, tj nie interesuje mnie posiadanie na kablu 10Mb/s, skoro po lte mam w zasadzie stabilne 60Mb/s w dodatku taniej.