LTO - Program do archiwizacji

Witam. W firmie mam HP LTO 6 i 7 generacji. W związku, że barracuda yosemite server backup nie ma już wsparcia i nie jest rozwijane poszukuję zamiennika do archiwizacji. Interesują mnie programy tylko pod Windows ponieważ z pewnych względów tylko na ten system musi być oprogramowanie. Jeśli Państwo mają jakieś sprawdzone programy to proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam

Witam. 7-Zip to udostępniony za darmo program do archiwizacji danych, który jest rozpowszechniany na zasadach wolnego oprogramowania. Większość kodu źródłowego została opublikowana na licencji GNU GPL. Aplikacja pozwala na przeprowadzenie skutecznej kompresji oraz dekompresji plików.
Pozdrawiam

7-zip może czasem zrobić plik z błędem, że nawet autor programu nie pomoże odzyskać plików jak nie są dostępne poza archiwum.

Zainteresuj się oprogramowaniem Veeam, dostępna jest zarówno wersja odpłatna oraz bezpłatna (Community Edition). Z tamtejszego forum wynika, że bezpłatna wersja obsługuje backup taśmowy. Do użytku domowego i backupu np. na dysk zewnętrzny, lokalny czy też udział sieciowy w zupełności wystarczający jest Veeam Agent for Microsoft Windows FREE.

Zaciekawiła mnie ta informacja. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Nie jestem pewny, ale chyba może się to zdarzyć gdy jest uszkodzony RAM.

Tak, jak jest uszkodzona pamięć to archiwum , że się się wykonać i będzie błędne i nie da się potem tego rozpakować. Miałem kilka w swojej karierze takich przypadków.