Lumia 1320 czy Iphone 4s?

Witam. Tak jak w tytule, jak telefon wybrać? Ma służyć do słuchania muzyki, przeglądania internetu, oglądania filmów/filmikow, dobrze sie na nim pisalo. Pozdrawiam. 

 

Lumia, jeśli nie zależy ci na aparacie, a wolisz duży ekran i wygodne pisanie. iPhone jest dobry do zdjęć i muzyki i sporadycznego przejrzenia netu(3.5 cala ;) )

W Lumii będę mógł oglądać bez żadnych problemów filmy w HD? Co do iphone, trochę zdziwiony, że taki mały ekran (lumia 2x większy), no i też kicha, bo oglądanie i czytanie obszernych tekstow lezy… Cóż, dalej czekam na opinie. 

Będziesz mógł, na iPhonie też :wink:

  …choć jest kilka “podobieństw” (oba są np. z górnej półki oraz wykonane z dobrych materiałów i w wysokiej jakości) , to są to dwa “bardzo” różne telefony , osobiście skłoniłbym się do Lumia1320 , bo lubię WindowsPhone’y , ale do iPhone’a też nic nie mam i lubię ich OS oraz “aplowką” jakość  (choć to drugie może być trudne do uzyskania na dzień dzisiejszy , bo albo bierzesz “używkę” i może być “zużyty” lub decydujesz się na nową , ale “chynskom wersjem” i nijak to się ma do jakości apple)  …   brałbym nową (oryginalną) 1320-stkę , ale zrobisz jak uważasz …