Lumia 520 aktualizacja do WP 8.1

Jak zaktualizować wersję Windows do 8.1? Coś mi się wydaje, że odbywa się to tylko OTA? Kupiłem używany telefon, pokazuje się logo T-Mobile, a ja korzystam z Plusa. Czy przez to nie otrzymam aktualizacji 8.1?

Cześć,

 

Na ten moment aktualizacja do 8.1 jest dostępna tylko poprzez kanał deweloperski i wiąże się z utratą gwarancji. Jeżeli się tego nie obawiasz, szczegóły jak zaktualizować urządzenie znajdziesz np. tutaj: http://wpworld.pl/33371/co-warto-wiedziec-o-aktualizacji-poprzez-preview-for-developers/

Jeżeli nie chcesz utracić gwarancji poczekaj na oficjalną aktualizację, która powinna być dostępna za jakiś czas.

Czy to znaczy, że wersja 8.1 jeszcze oficjalnie nie wyszła, czy po prostu nie jest udostępniona przez operatorów w Polsce?

Wersja finalna oficjalnie jeszcze nie wyszła (planowania jest pod koniec czerwca), aktualnie jest tylko wersja dla deweloperów (czyt. beta). :slight_smile:

Ok, dzięki za odpowiedź!

Jeśli masz włączone automatyczne wyszukiwanie aktualizacji to przy połączeniu z siecią telefon sam da Ci znać o możliwości aktualizacji systemu. :slight_smile:

Aktualizacje otrzymasz jeśli wyjdzie taka aktulaizacja dla T-mobile. Aktualizcje w Nokii są robione poprzez ProductCode. Ty masz PC z z brandem T-mobile-więc taką też będziesz mogł pobrać .A jesli wyjdzie dlainnej sieci to jej nie dostaniesz.:) 

Cześć,

 

Zawsze można wgrać wersję niebrandowaną :) Poradników w sieci jak tego dokonać jest pełno.

rgabrysiak-zgadza się ale nie wiem jak to ma się do gwarancji .Jakiś czas temu było tak ,że zdjęcie simlocka lub w granie softu bez brandu=utrata gwarancji.Nie wiem jak jest teraz .