Lumia 520 aktualizacja do WP 8.1


(Norbertkrajewski) #1

Jak zaktualizować wersję Windows do 8.1? Coś mi się wydaje, że odbywa się to tylko OTA? Kupiłem używany telefon, pokazuje się logo T-Mobile, a ja korzystam z Plusa. Czy przez to nie otrzymam aktualizacji 8.1?


(rgabrysiak) #2

Cześć,

 

Na ten moment aktualizacja do 8.1 jest dostępna tylko poprzez kanał deweloperski i wiąże się z utratą gwarancji. Jeżeli się tego nie obawiasz, szczegóły jak zaktualizować urządzenie znajdziesz np. tutaj: http://wpworld.pl/33371/co-warto-wiedziec-o-aktualizacji-poprzez-preview-for-developers/

Jeżeli nie chcesz utracić gwarancji poczekaj na oficjalną aktualizację, która powinna być dostępna za jakiś czas.


(Norbertkrajewski) #3

Czy to znaczy, że wersja 8.1 jeszcze oficjalnie nie wyszła, czy po prostu nie jest udostępniona przez operatorów w Polsce?


(Krychu7783) #4

Wersja finalna oficjalnie jeszcze nie wyszła (planowania jest pod koniec czerwca), aktualnie jest tylko wersja dla deweloperów (czyt. beta). :slight_smile:


(Norbertkrajewski) #5

Ok, dzięki za odpowiedź!


(Krychu7783) #6

Jeśli masz włączone automatyczne wyszukiwanie aktualizacji to przy połączeniu z siecią telefon sam da Ci znać o możliwości aktualizacji systemu. :slight_smile:


(rubin714p) #7

Aktualizacje otrzymasz jeśli wyjdzie taka aktulaizacja dla T-mobile. Aktualizcje w Nokii są robione poprzez ProductCode. Ty masz PC z z brandem T-mobile-więc taką też będziesz mogł pobrać .A jesli wyjdzie dlainnej sieci to jej nie dostaniesz.:) 


(rgabrysiak) #8

Cześć,

 

Zawsze można wgrać wersję niebrandowaną :) Poradników w sieci jak tego dokonać jest pełno.


(rubin714p) #9

rgabrysiak-zgadza się ale nie wiem jak to ma się do gwarancji .Jakiś czas temu było tak ,że zdjęcie simlocka lub w granie softu bez brandu=utrata gwarancji.Nie wiem jak jest teraz .