Lumia 535 pękła szybka

Witam forumowiczów. Mam pewien problem. Ostatnio rozbiłem sobie ekran w telefonie Microsoft Lumia 535. Poszedłem do serwisu nie chcąc bądź co bądź tracić telefonu. Wymienili mi szybkę za 140 zł. Ostatnio pod raczej niedużym naciskiem znowu pękła co mnie zmartwiło bo wcześniej szybka wytrzymywała takie stukanie. Ta perfidna szybka chyba nie jest oryginalna bo logo jest inne niż oryginalne. Jak myślicie mogę zażądać zwrotu pieniędzy za użycie nieoryginalnych części?

Autoryzowany serwis? Czy budka w jakimś centrum handlowym? Jeżeli to drugie - to zaznaczyłeś podczas oddawania telefonu do naprawy że chcesz oryginalne części?
 Z tego co opisujesz, to to był jakiś bubel, ale udowodnij w serwisie że uszkodzenie nastąpiło podczas normalnego użytkowania. Powodzenia.

Ta no budka w centrum z dobrymi opiniami

 

To teraz zastanów się nad dobrą opinią. A w przyszłości zrób tak jak polecił ci @Areh

Wymiana szybki w Lumiach jest banalna (już to robiłem). Oryginalna szybka do Lumii kosztuje ok 140zł niestety, a podróbka jakieś 30-40. Filmik na YT pokazujący jak to zrobić trwa z 10 minut i jest kręcony w Real Time więc niestety dałeś się naciągnąć i nie dasz rady udowodnić że dałeś się naciągnąć.