Lumia 550 - nie idzie uruchomić

Witam.
Mam problem, ponieważ telefon Lumia 550 wyłączył mi się sam. Kiedy spróbowałem włączyć, pokazało się logo Microsoft, po czym telefon się wyłącza. Nie reaguje na ładowarkę, a po podłączeniu do USB logo Microsoft pojawia się i znika, tak jakby się cały czas resetował. Czy jest możliwość żeby uruchomić jakoś telefon? Ewentualnie czy jest może jakiś program, który pomoże mi w tym?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Próbowałeś twardego resetu?

Tak. Trzymałem zasilanie, poczekałem aż zawibrowało, wcisnąłęm vol-, trzymam i trzymam i nadal jest to samo. Pojawia się logo i znika. I tak już dobre 10 razy… I bez zmian.

Jak masz jakiś zapasowy telefon to bym wysłał go na gwarancji do serwisu.

No właśnie nie mam… Żona mi powiedziała, że na ten telefon jest jeszcze dodatkowa gwarancja, ale szkoda czekać na telefon ponad miesiąc… Może się jakoś uda go postawić…

Może bateria nawaliła i poprostu nie ma pradu. Podłącz do ładowania, odczekaj z 15 minut i powinien sam wstac bo tak to sobie MS umyslił. Tak miałem raz z Lumią 950XL. Nie chciałą wstać, wywalało logo i death. Podłączyłęm do ładowania i poczekałem bo te wynalazki jak się do zera rozładują musza sie naładować 20-30%, żeby wstało. Nie tak jak Android, że ma 2% bateri, podłączony, a i tak ruszy :slight_smile:

Takiego problemu nie miałem nigdy… Pod ładowarką leżał cały czas i bateria miała 96 %…

Masz w telefonie microSD?? Próbowałeś odpalić bez SiMki telefon czy coś nie blokuje i bez microSD jak masz ?? :slight_smile:

Może masz taki problem jak tu opisany:https://wpworld.pl/49278/uzytkownicy-lumii-550-uwazajcie-na-blad-w-najnowszym-buildzie-14267-dostepym-w-szybkim-kregu-aktualizacji-wi/

1 polubienie

Odradzam aktualizowanie lumii 550 do win 10!

Przecież Lumia 550 fabrycznie miała Win10 Mobile.

1 polubienie

Nie miałeś tam Insidera? Choćby release preview?
Wczoraj MS wydał build uceglający wszystkie telefony. Musisz użyć Windows Device Recovery Tool.

Mi to wygląda na problemy z płytą główną w telefonie.

Dokładnie. Lumia 550 i 560 mają fabrycznie windows 10 Mobile.

Ja mam Lumię 550 z Windows 8.1.Taką kupiłem.

Spróbuj wgrać od nowa oprogramowanie. Przed ta czynnością upewnij sie ze bateria jest troche naladowana.

Lumii 550 nie sprzedawano z 8.1, musisz mieć inny model, może 540, 532 bądź 640, ale na pewno nie 550.

Problem się rozwiązał. Wszystko przez kompilację dla Insiderow, która wyszła i psuła telefony. Naprawiłem to przez WDRT. Temat do zamknięcia.

1 polubienie

OK, wybrano solucje w związku z rozwiązaniem.

No tak. Masz rację! Pała ze mnie :slight_smile: Mam Lumie 535 dual sim.