Lumia 720 problemy z udostępnianiem zdjęć

witajcie,

od tygodnia mam lumię 720. na początku bylo wszystko ok, albo mi się tylko tak wydawało bo nie poznałam wszystkich funkcji. a od kilku dni nie mogę po zrobieniu zdjęcia ani go wysłać ani udostępnić, skydrive tez nie działa. zapisuje sie tam co 15zdjecie. Jak juz jakies sie zapisze to jest do połowy zdjęcie - a druga połowa to np szary prostokąt. nie wiem co robię źle? nagle zdjęć nie miem robić?

i czy Amber może cos pomóc?

będę wdzięczna za odp, raczkuje w smartphone’ach.

Pierwsze mi przyszło brak pamięci. A próbowano zresetować telefon? Może to pomoże. Ale to najpierw trzeba zrobić kopię danych, a później trzeba będzie wszystkie aplikacje wgrywać od nowa.

Jaki wyskakuje błąd/informacja ?

W internecie wielkie litery oznaczają krzyk, dlatego proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

Zmień również tytuł tematu tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

brak pamięci nie wchodzi w grę. mam nową kartę micro SD 8 gb

a komunikat po zapisz do skydrive : “nie udalo się przekazać zdjęcia. nie możemy przekazać teraz tego zdjęcia”

po naciśnięciu “szczegóły” wyskakują błędy - tzn pliki których nie udało się wysłać do dkydrive.

jak dodaję zdjęcie do wiadomości po prostu nie wskakuje w okno nadawcze.

zastanawiałam się nad restertem, ale mam go dopiero tydzień, czy to znaczy że co tydzień będę musiała go restartować żeby w ogóle działał?

p.s. przepraszam za rzekome krzyki. dostałam wiadomość, że w internetach caps lock oznacza krzyk. sorry, na co dzień egzystuję w rzeczywistości :wink: