Lumia 735 czy LG g2mini

Co wybrać: Lumia 735 czy LG g2mini?

 

Zależy mi przede wszystkim na dobrym odtwarzaczu muzyki. Moja obecna Lumia 510 nie jest szczytem marzeń, nawet lepsze słuchawki nie wiele pomagają. Chce czegoś więcej i nie wiem czy 735 będzie dobrym wyborem. Czy dzwięk w g2mini jest dużo lepszy od tego w 735?

 

Potrzeba mi także urządzenia które będzie stosunkowo trwałe i nie awaryjne. Nie chce po pierwszym upuszczeniu (o co nie trudno) latać do serwisu.

 

Ogólnie skłaniam się bardziej do Lumi przez wzgląd na to że miałam już parę Noki. Windows mi w zupełności wystarcza. Z Androidem nie miałam jeszcze styczności.

 

Czy ktoś mógł by doradzić co lepsze? Z góry dziękuje :slight_smile:

G2 mini to android ? Na andoida jest poweramp mp3 player w swoim czasie używałem androida tylko ze względu na ten odtwarzacz którego kupiłem pełną wersję , z dobrymi słuchawkami był to najlepszy dźwięk jaki słyszałem z telefonu dzięki temu odtwarzaczowi. Ale bierz nokie jeśli bardziej Ci odpowiada.

Siostra ma G2 Mini i choć preferuję Androida, to polecę Ci Lumię 735.

W przypadku tego LG widać sporo dziwnych cięż budżetowych, np. nieco ciemny ekran bez funkcji automatycznego dopasowania jasności.

Jeżeli Windows Ci wystarcza, to Lumia będzie dobrym wyborem.

Wybrałbym L735. Dźwięk jak najbardziej spoko, świetny wyświetlacz, jak przystało na WP chodzi wyśmienicie. 

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi ;). Biore Lumie :smiley: