Lumia 800 - bardzo hałasuje przy głośnikach

Witam!

Pewnie nic z tym nie da się zrobić, ale lepiej mieć po prostu pewność, a więc tak:

Jak położę telefon przy głośnikach to głośnik potrafi mocno hałasować, przy 3310 nie miałem tego w aż takim stopniu, podobno jak się tak robi to znaczy, że telefon jest na podsłuchu, prawda to, czy to przypadłość tego telefonu? Nie wyczytałem nic na ten temat na internecie, a jakbym miał mieć jednak podsłuch to wolałbym o tym wiedzieć :wink:

Pozdrawiam!

@klopas dziękuję! Tą bzdurą zrobiłeś mi poniedziałek. 

tak usłyszałem z niepewnego źródła, a znam historię tego telefonu i wcale by mnie to nie zdziwiło, a jak masz tak pisać to się wstrzymaj, normalny telefon aż tak nie hałasuje przy głośnikach

a muszę wiedzieć, czy jest czy nie, tyle

A  co masz na myśli ,że hałasuje?  Hmmmmmm kto może cię podsłuchiwać? Zona?Dziewczyna?Kochanka?Mąż kochanki? KGB? musiałeś komuś zajść za skóre :).Pochodzenie telefonu? Kradziony? To po co kupijesz dziubane telefony? :slight_smile: o trefnych rzeczy trzymać się z daleka.

4 kilo komentarzy na forum, przeszukany internet i nic nie znalazłeś? Wstyd.

http://bfy.tw/3u7z

ten telefon był w posiadaniu bardzo bogatego człowieka, a uczciwie się nie zarabia wielkich pieniędzy (w +90% przypadków), teraz on nie żyje, a ja mam jego telefon, tyle, nabyty legalną drogą i była to okazja, bo nic nie zapłaciłem, jego rodzina po nim ma dużo floty, więc kto by się tam liczył z telefonikiem za marne 2 stówki, a ja też nie chcę mieć podsłuchu, bo nie

podsłuch policyjny miałem na myśli, ja bym w życiu nie miał kochanki, bo mam jakieś zasady i wartości wbite w głowe

ale jesteście pomocni, bym wam ktoś taką pomoc zaoferował… ech, żałosne

3310 też sprzęgała, ale nie 5x głośniej, czaicie to czy jacyś zacofani jesteście? żaden telefon tak głośno nie sprzęga przy tym głośniku, boooże, co za ludzie…

pytam, czy to przypadłość tego modelu, jak nie, no to jest podsłuch, krótka piłka, a wy próbujecie zabłysnąć nawet nie wiem czym, bo intelektem bym tego nie nazwał

jakby to tak trudno było napisać A albo B, to forum strasznie upadło, kiedyś było inaczej tutaj

Klopas - ja wiem że żyjemy w czasach, kiedy paranoja zaczyna być objawem zdrowego człowieka, ale … bez przesady. Lumia 800 jest znana z problemów z zasięgiem, a jeśli jesteś na granicy zasięgu zakresów sieci, to będzie hałasować, szczególnie w pobliżu kiepsko ekranowanych zasilaczy / wzmacniaczy. A co do podsłuchu “policyjnego” - to o ile się orientuję, w przypadku telefonów GSM nikt by się nie bawił w montaż urządzenia podsłuchowego - są lepsze i pewniejsze metody, których i tak nie da się wykryć bez  specjalistycznej analizy.

mam schizofrenię paranoidalną, wybacz :stuck_out_tongue:

dzięki Veers, a do pozostałych kolegów - jak nie macie nic do powiedzenia, to się nie odzywajcie (nie tylko na forum tak btw.), chyba, że was podnieca ilość postów pod avatarem, no to macie problem

ale i tak ciągle mam kartę z playa i nie mam problemów z zasięgiem porównując do 3310, mimo, że w 3310 końcówka mocy słaba nie jest, a nie używam 3G w lumii

po części jest mi to na rękę, jak jestem w ubikacji lub kuchni, a telefon leży u mnie na biurku na końcu mieszkania, to bardziej słychać sprzężenie niż dzwonek, ale nie wiem jeszcze na 100% czy mogę bez obaw przez niego gadać, czy jednak nie wspominać o paru tematach