Lumia 800 eksport kontaktów

Witam ,

dobre ludziska pomożecie :slight_smile:

chciałbym przenieść kontakty z lumi 800 na inny telefon ale z tego co widzę to bezpośrednio nie ma takiej możliwości .

Próbowałem synchronizować z google i windows live i niby synchronizacja jest ale nie przenosi mi kontaktów na skrzynki , macie jakieś pomysły jak przenieść albo jak zapisać do pliku csv.

Zaloguj się na konto live na górze obok loga Outlook będzie strzałka w dół :arrow: kliknij wybierz kontakty. Tutaj u góry pojawi się menu Kontakty > Eksportuj do csv.

I tu jest problem bo na koncie live w kontaktach nie mam żadnych zapisanych kontaktów, telefon nie chce synchronizować kontaktów na konto live

Czy telefon sypie jakimś błędem podczas synchronizacji konta live jak wymusisz to ręcznie poprzez menu Ustawienia > KONTA ?:slight_smile:

W moim HTC WP 7.8 podczas synchro konta live kontakty z telefonu jak i Facebooka zapisują się w necie na serwerach live.com

Właśnie nie ma żadnych błędów synchronizacja przebiega ok tylko kontaktów nie ma.

Kontakty są jako Windows Live czy jako kontakt SIM ? :slight_smile: Zaczyna mi pomysłów brakować bo ta synchronizacja nie ma raczej wielkiej filozofii i ciężko, żeby coś miało się popsuć bo nie ma co w sumie :slight_smile:

ok , znalazłem rozwiązanie nie jest to może to co powinno być w takim telefonie jak nokia ale lepsze niż przepisywanie ręczne w przypadku kiedy kontakty nie chcą się skopiować na skrzynkę mailową .

Robimy tak : instalujemy zune na komputerze podłączamy telefon aktualizujemy telefon do najnowszej wersji , na telefonie uruchamiamy Marketplace i pobieramy aplikację udostępnianie kontaktów , przy pomocy tej aplikacji możemy przesłać kontakty na e-mail , sms , bluetooth , jedyny problem to , że można maksymalnie jednorazowo przesłać 15 kontaktów ale idzie to w miarę szybko .