Lumia 830 Sterowniki dla Windows XP

Poszukuję sterowników do sytemu Windows XP dla smartfona Lumia 830. Szukałem w Google ale znalazłem tylko

uszkodzone i nie mogłem ich wypakować.

Aby ręcznie zainstalować oprogramowanie sterownika, wykonaj następujące czynności:

 

Przejdź na stronę z wykazem usługi Microsoft Update (łącze działa tylko w przeglądarce IE) http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/home.aspx.

Wyszukaj Windows Phone WinUSB.

Dodaj sterownik do koszyka z zakupami, a następnie naciśnij wyświetl koszyk, aby kontynuować realizację transakcji.

Pobierz plik na komputer.

Przejdź do pobranego pliku i wyodrębnij plik .cab za pomocą programu typu Winzip.

W oknie Menedżera urządzeń kliknij Aktualizuj oprogramowanie sterownika, wybierz Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż katalog z rozpakowanymi plikami i kliknij Dalej.

Podłącz telefon ponownie i sprawdź status w Menedżerze urządzeń.

Pobrałem i zainstalowałem sterowniki. Jednak nie są one do Widows XP. Smartfon nadal jest wykrywany tylko jako aparat fotograficzny.

A ten XP to aktualny? Skoro MS twierdzi że to drivery dla XP, to bardziej zgodne trudno będzie znaleźć.

Windows legalny ze wszystkimi możliwymy poprawkami. Dziękuje za zainteresowanie. Temat do zamkniecia