Lumia 920 - Problem z przesyłaniem danych z komputera PC

J.w. System widzi smartphone jako aparat fotograficzny. Zaktualizowana do Lumia Black. Windows XP.

pozdr.

Tylko raz miałem styczność z telefonem działającym pod kontrolą Windows Phone,była to Nikia Lumia 820 i nie mam miłych wspomnień. Tak samo jak u Ciebie komputer nie wykrywał prawidłowo urządzenia. Bluetooth nie chciało się połączyć, z tego co później wyczytałem, bluetooth w tym telefonie jest tylko po to aby podłączyć zestaw słuchawkowy bluetooth. Do wymiany plików między telefonem a komputerem służył program Zune. Tym programem łączysz się z telefonem, w tym programie dodajesz odpowiednie foldery z plikami i później przeciągasz je na ikonkę telefony w programie Zune i dopiero wtedy lecą na telefon.

Przez Bluetooth również da się przesyłać, więc nie wiem co ty mówisz. Ja jak podłączę samsunga Ativ s przez kabel USB system widzi go normalnie, więc nie wiem co to może być. Prościej będzie jak dasz zrzut ekranu :stuck_out_tongue:

Cześć,

Albo pomyliłeś model telefonu, albo nie wiesz co piszesz. Program Zune nie jest przeznaczony dla telefonów systemem Windows Phone 8.

 

A wracajac do głównego problemu, sprawdź: http://www.windowsmania.pl/dyskusja-ogolna-232/%5Blumia-920%5D-problem-z-polaczeniem-windows-xp-5912/