Lumia Beamer-zamiennik

Witam dziś wyczytałem że Lumia Beamer nie będzie już dostępna w sklepie i nie będzie działała. Tutaj moje pytanie czy jest jakaś możliwość zamienienia tej aplikacji i jakiś sposób na to aby wyświetlaćto co jest na komputerze ?? Dodam że mam telefon Lumia 535

Co masz na myśli, że nie będzie działała? Jeśli chodzi Ci o aplikację, to M$ moim zdaniem, powinien udostępnić inna, nową aplikację, na miejscu tej, która będzie niedostępna.

Przeczytaj: http://www.windowscentral.com/promised-microsoft-shuts-down-lumia-beamer-app-windows-phone

Dobry dowcip, nie znasz chyba podejścia Microsoftu do własnego mobilnego systemu - tutaj wszystko jest soon, czyli coś, kiedyś pewnie się pojawi, ale kiedy tego nikt nie wie.

Dodam jeszcze dwa nowe pytania bo nie będę zakładał nowego tematu ponieważ potem pełno tematów nie wiadomo o czym : 1 czym zastąpić snapchata z androida tylko nie mówicie o 6snap bo umnie nie działa 2 kiedy w końcu win 10 na lumie 535 w Polsce bo wszędzie czytam coś innego i jesli chce beta to podobnież tracę gwarancję a mi chodzi o zostanie z gwarancją . Vz góry dzięki

Wkrótce, a kiedy dokładnie tego nawet Microsoft nie wie. Jak rozpocznie się oficjalna dystrybucja to pewnie pojawi się oficjalny komunikat.

A co do snapa może jakieś emulatory? Co wy na to jeśli jakieś znacie moglibyście podać?? :smiley:

 

 

Snap na WP działa, ale nie ze sklepu. By go zainstalować trzeba na pc posiadać odpowiednie oprogramowanie do tego. Trudne to nie jest, ale pracochłonne. Myślę, że na instalację programów i inne pierdoły zejdzie Ci z 3h. Następne aplikację już łatwiej. Ale jest ograniczenie ilości apek tak zainstalowanych. Chyba 3 można mieć w tym samym czasie zainstalowanych nie przez sklep. Łatwiejszym sposobem jest tu środowisko androida na pc. Ale w moim przypadku snapchat nie chciał się połączyć. Logowanie trwało wieczność i po tym komunikat o błędzie by spróbować ponownie później. 

@‌adi0922 mógłbyś dać jakiegoś linka to tego jak to zrobić??

Cóż, współczuję Ci. Sam byłem napalony ale tyle tego, że uznałem, że nie warto nielimitowanego internetu :stuck_out_tongue: Zaraz podam linka. 

http://www.windowsmania.pl/windows-phone-8-1-13/ Powinno być gdzieś tu, pomóż szukać :stuck_out_tongue:

http://www.windowsmania.pl/poradniki-19/windows-phone-8-instalacja-xap-na-systemie-windows-7-8-8-1-dzieki-sdk-lite-3843/ To chyba to, ale nie mam pewności, napisz czy da radę na 8.1 to Ci ktoś powie 

@‌adi0922 możesz dać chyba Sb spokój bo po developerze sie chyba gwarancje traci a ja telefon mam jeszcze przez 1rok i6 miesięcy na gwarancji :frowning:

Gdzie ty to przeczytałeś? Nie traci się. 

@adi0922 Na forum jakimś :wink: i dajesz Sb rękę uciąć ze nie?

Oczywiście, dałem telefon na gwarancję z Windows 10 Mobile. Gwarancja uznana. Co do developera to jestem pewien, z telefonem nic nie robisz, jedynie twoje konto się zmienia na konto developera. Chyba później możesz zrezygnować z dev. Ktoś mi szepnął kiedyś, że MS zmienił zasady i gwarancji nie traci się nawet przy instalacji beta systemu. 

@adi0922 co do beta to jakiś tydzień temu sie w playu pytałem to mi powiedzieli że to beta czyli gwarancja by uznana nie była jakby cos sie z systemem stało :wink:

Co ciekawe w play oddawałem telefon :slight_smile:

Cóż pewnie co salon to inna odpowiedź. Ale dev. nic Ci nie zrobi, nie modyfikuje oprogramowania. Jeśli telefon Ci się zepsuje to nie sprawdzą czy należy on do developera czy też nie. Bo taka informacja jest zapisana na twoim koncie MS. Telefon jedynie daje Ci więcej możliwości. Jeśli przełączysz konta to stracisz te możliwości bo nie modyfikują one telefonu.

@adi0922 I po developie jest możliwość zmienienia apk na xap ta ?‌

Nieeee. Pobierasz xap np. z chomikuj i wgrywasz tym sposobem.

@adi0922 na pewno nic się nie da zepsuć przy robieniu developa bo już raz telefon oddawałem na gwarancje bo wada fabryczna i się doczekać nie mogłem kiedy go odzyskam :smiley: i jakbym teraz ponownie musiał go oddawać to nie wiem :smiley:

 

Nic się nie stanie. Jedynie moje nerwy puszczą od tych pytań xDD

@adi0922 Kto pyta nie błądzi :smiley:

@adi0922 a da sie jakos odblokować developera bez kompa bo jak czytam wszzedzie komputer potrzebny :slight_smile: