Lustrzane odbicie pulpitu i okien Windows XP


(Kuba232) #1

Witam, mam poważny problem. kilka dni temu po włączeniu komputera nastąpiła samoczynna zmiana rozmieszczenia elementów pulpitu, okien, pasków itd. Np. "start" jest teraz po prawej stronie; ikony pulpitu zmieniły położenie z lewej na prawą stronę; zamykanie, minimalizowanie i maksymalizowanie okien windows jest teraz po lewej stronie okna; wpisując adres do przeglądarki trzeba pisać od prawej strony! Poza tymi graficznymi zmianami wywala mi IE, więc właściwie nie mam nata. W OE pobiera wiadomości ale nie widać ich treści (puste okno). Okna programów np. OE też jest jakby lustrzanym odbiciem, z tym że polega to na zamianie stron elementów, a nie dosłownym odbiciu lustrzanym. Proszę o pomoc!

Mam zainstalowany COMODO antywirus. Chwilowo nie mogę podać więcej szczegółów bo, piszę z innego kompa, więc jeśli będą potrzebne logi to prześlę je najwcześniej jutro.

pozdrawiam,

qbala


(@Blade@) #2

Pokaż logi z HijackThis i Combofix


(Kuba232) #3

Witam,

zainstalowałem HijackThis ale wystąpiły pewne błędy. Combofix w ogóle nie chciał się odpalić. To chyba wina wersji Windowsa.

log HijackThis : http://www.wklejto.pl/31203

Pozdrawiam i czekam na zbawienną pomoc.


(@Blade@) #4

usuń HijackThisem >> Fix checked

Pozamykaj robaczywe porty http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1643&Windows+Worms+Doors+Cleaner+1.4.1 - znaczki mają być na zielono, ewentualnie na żółto (NetBIOS)

Skoro Combofix nie chce ruszyć to wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes Anti-Malware http://www.programosy.pl/program,malwarebytes-anti-malware.html

Usuń wszystko co znajdzie i daj log na forum