LynxOS preboot Version 2.3.0 - problem

Witam,

Pracuję na maszynie CNC, całość jest sterowana komputerem starej daty P133MHz, całość jest postawiona na systemie UNIX przynajmniej tak mi się wydaje a po wczytaniu

program który obsługuję maszynę wygląda podobnie do windowsa 95/98. sterowanie te nazywa się XNC

Mój problem polega na tym że chciałbym cały ten system maszyny uruchomić w domu żebym mógł nauczyć się, i programować tą maszynę.

Zrobiłem więc kopię dysku twardego maszyny na mój dysk programem GHOST, uruchomiłem maszynę z mojego dysku odpaliła się normalnie.

Dysk przyniosłem do domu podłączyłem do kompa odpaliłem go z niego, przez chwilę całość się wczytywała i błąd.

Czyli:

Na dosowsim ekranie po włączeniu najpierw wyskakuję taki napis.

LynxOS preboot Version 2.3.0

Copyright © 1987,1995 Lynx real-Time Systems, inc.

a potem:

Command? Loading…Bad path name /lynx.os

Error loading from /lynx.os device h0a

Comand?

Co powinienem zrobić żeby uruchomić ten system w domu.

Maciek_27 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.