MacBook Air M1 automatyczna jasność ekranu

Witam
Zauważyłem pewną dziwną przypadłość. A mianowicie chodzi o samo przestawiającą się jasność ekranu. Pomimo, że w ustawieniach monitora automatyczna jasność jest wyłączona jak widać na zdjęciu.:


to po każdorazowym wyłączeniu lub ponownym uruchomieniu komputera poziom jasności jest przestawiony na 16/16. Chce aby nastawa była na poziomie 12/16 (12 kwadracików od lewej) cały czas…

Jak to ustawić na sztywno?

Łap:

Skompiluj sobie lub zainstaluj przez brew.
Zapisz polecenie (czytaj README na GitHubie) do pliku sh, nadaj prawa uruchomieniowe i dodaj do autostartu.

Nawet nie będę udawał, że wiem o czym do mnie mówisz :neutral_face:
Ale zainteresowałem się tym “Homebrew” ale ten pakiet nawet nie daje się zainstalować…
Wszedłem na stronę https://brew.sh i kopiuje linie komend do terminala i zamiast instalacji otrzymuje

curl: (35) error:1400443E:SSL routines:CONNECT_CR_SRVR_HELLO:tlsv1 alert inappropriate fallback

Patrzyłem na kilka poradników ale jak zawsze problem jaki jest u mnie nie występuje u nikogo innego…

To skopiuj ten adres, co masz w curl podany jako parametr i otwórz w przeglądarce, zapisz jako plik install.sh, przejdź do konsoli/terminala i nadaj mu prawa do uruchamiania chmod +x install.sh i uruchom: bash install.sh