MacBook Air sterowniki

Witam,

Zamieżam kupic macbooka air, ale nie wim czy system apple wystarczy mi do codziennych zadań.

Dlatego rozważam opcję instalacji windowsa na nim, lecz czy jeśli zainstaluję windowsa przez bootcampa i np. pod winowsem podłączę magic mouse to będą obsługiwane wszystkie gesty np. przewijanie, powiękzanie, przesuwanie stron?

Pozdrawiam

na 90% (nie jestem do końca pewien) magic mouse będzie zwykłą myszką z lewym i prawym przyciskiem i może scrollem pod windowsem , magic mouse jest przeznaczna pod macosx i tam sie sprawdza z całą masą gestów dotykowych etc… pod windowsem nie będziesz miał wszystkich funkcji , które oferuje magic mouse , nie ma takiej możliwości , nie ma przede wszystkim oprogramowania pod windows , które by obsługiwało magic mouse

Sterowniki od Magic Mouse dostępne są na system Windows , lecz nie jest to to samo co na Mac OS X , ponieważ te sterowniki są nieoficjalne .

O resztę sterowników się nie martw , jak będą problemy to kieruj się do mnie , ponieważ sam postawiłem Windows na mac’ u .

Ja natomiast sie zastanawiam czy takiego nie sprzedać… Jak będziesz zainteresowany to daj znak.

Komputer + myszka appla + przejściówka z Tunderbolt na VGA

Będzie działać tylko prawy i lewy klawisz + scroll góra dół