MacBook Air sterowniki

(Konrad Kaim) #1

Witam,

Zamieżam kupic macbooka air, ale nie wim czy system apple wystarczy mi do codziennych zadań.

Dlatego rozważam opcję instalacji windowsa na nim, lecz czy jeśli zainstaluję windowsa przez bootcampa i np. pod winowsem podłączę magic mouse to będą obsługiwane wszystkie gesty np. przewijanie, powiękzanie, przesuwanie stron?

Pozdrawiam

(pete1) #2

na 90% (nie jestem do końca pewien) magic mouse będzie zwykłą myszką z lewym i prawym przyciskiem i może scrollem pod windowsem , magic mouse jest przeznaczna pod macosx i tam sie sprawdza z całą masą gestów dotykowych etc... pod windowsem nie będziesz miał wszystkich funkcji , które oferuje magic mouse , nie ma takiej możliwości , nie ma przede wszystkim oprogramowania pod windows , które by obsługiwało magic mouse

(Ignac12399) #3

Sterowniki od Magic Mouse dostępne są na system Windows , lecz nie jest to to samo co na Mac OS X , ponieważ te sterowniki są nieoficjalne .

O resztę sterowników się nie martw , jak będą problemy to kieruj się do mnie , ponieważ sam postawiłem Windows na mac’ u .

(Edmunt) #4

Ja natomiast sie zastanawiam czy takiego nie sprzedać… Jak będziesz zainteresowany to daj znak.

Komputer + myszka appla + przejściówka z Tunderbolt na VGA

Będzie działać tylko prawy i lewy klawisz + scroll góra dół