Macbook Pro 2015 i5/8GB/128

sprzedam

(krzysztoft1) #1

(Paweł A.) #2

Wstaw zdjęcia na Allegro MacBook’a.

(krzysztoft1) #3

Wstawione. Dzięki. I gorąco zachęcam do zakupu.
Jest to ostatni model z zwykłymi portami USB.

Co to sa zwykłe porty USB, a co to są nie zwykłe porty USB? Bo ja nie rozumiem. Są porty USB typu A i USB typu C.

(krzysztoft1) #5

Poczytaj sobie https://pl.m.wikipedia.org/wiki/USB

(puotheplayer) #6

Też nie wiem jakie to są zwykłe porty USB :open_mouth: w podanym linku nic nie znalazłem na temat zwykłego USB.

(krzysztoft1) #7

@anon5543706 @puotheplayer
Nie musicie gonić z przejściówkami USB to USB Type C, aby podłączyć zwykłą mysz lub pendrive.

Mistrzu to nie chodzi o to tylko pisanie zwykły port USB to jak napisac zwykły port DVI, a jak wiadomo sa chyba dwa rodzaje DVI w zależności od obsługiwanej rozdzielczości. Wy naprawdę nie rozumiecie tego, że sa standardy jakieś, a nie pisanie jak rozmowa z kumplem przy wódce? Trzeba pisac dokładnie. Pójdę do mediamarkt i powiem chce kabel na zwykły port USB, a tam spytają czyli jaki?

Wiocha straszna z tego forum. Piszta jak chceta, a my się przypieszamy do literówek i interpunkcji, a reszta to kompletnie nie ważne.

Tu się nie dowiesz bo tu jest niepisana zasada “Piszta jak chceta”.

(krzysztoft1) #10

Miałem na myśli USB typu A. Ten model takie ma porty.

(gom1) #11

Nie musisz się tłumaczyć. Mądremu wystarczy jedno słowo. Głupi i tysiąca nie zrozumie :smiley:

(Odyniec_Stary) #12

Najpierw zadbaj o sensowny opis tego co sprzedajesz, bo kopiujesz bezmyślnie ze strony i wychodzą różne kwiatki.

Do tego przesyłka kurierska UPS kosztuje 23 zł przy płatności z góry. Rozumiem, że te 12 zł to koszt kawałka taśmy i kartonu ze sklepu?

(krzysztoft1) #13

Dałem darmową wysyłkę. Taka cena była na stronie UPS. 25 zł przesyłka z ubezpieczeniem + 10 z za odbiór przesyłki przez kuriera. Taka wygórowana cena jest dlatego, że musi być deklaracja, że w przesyłce znajduje się bateria i może zrobić Bum :slight_smile:
Teraz skorzystam z usług pośrednika (np sendit)

Tak najprościej, a potem miec pretensje, że portal i forum na psy schodzi i porównywac do pudelka. Sami na to pozwalacie na tym forum.