Macbook Pro 2015 i5/8GB/128

Wstaw zdjęcia na Allegro MacBook’a.

Wstawione. Dzięki. I gorąco zachęcam do zakupu.
Jest to ostatni model z zwykłymi portami USB.

Co to sa zwykłe porty USB, a co to są nie zwykłe porty USB? Bo ja nie rozumiem. Są porty USB typu A i USB typu C.

Poczytaj sobie https://pl.m.wikipedia.org/wiki/USB

Też nie wiem jakie to są zwykłe porty USB :open_mouth: w podanym linku nic nie znalazłem na temat zwykłego USB.

@anon5543706 @puotheplayer
Nie musicie gonić z przejściówkami USB to USB Type C, aby podłączyć zwykłą mysz lub pendrive.

Mistrzu to nie chodzi o to tylko pisanie zwykły port USB to jak napisac zwykły port DVI, a jak wiadomo sa chyba dwa rodzaje DVI w zależności od obsługiwanej rozdzielczości. Wy naprawdę nie rozumiecie tego, że sa standardy jakieś, a nie pisanie jak rozmowa z kumplem przy wódce? Trzeba pisac dokładnie. Pójdę do mediamarkt i powiem chce kabel na zwykły port USB, a tam spytają czyli jaki?

Wiocha straszna z tego forum. Piszta jak chceta, a my się przypieszamy do literówek i interpunkcji, a reszta to kompletnie nie ważne.

Tu się nie dowiesz bo tu jest niepisana zasada “Piszta jak chceta”.

Miałem na myśli USB typu A. Ten model takie ma porty.

Nie musisz się tłumaczyć. Mądremu wystarczy jedno słowo. Głupi i tysiąca nie zrozumie :smiley:

Najpierw zadbaj o sensowny opis tego co sprzedajesz, bo kopiujesz bezmyślnie ze strony i wychodzą różne kwiatki.

Do tego przesyłka kurierska UPS kosztuje 23 zł przy płatności z góry. Rozumiem, że te 12 zł to koszt kawałka taśmy i kartonu ze sklepu?

Dałem darmową wysyłkę. Taka cena była na stronie UPS. 25 zł przesyłka z ubezpieczeniem + 10 z za odbiór przesyłki przez kuriera. Taka wygórowana cena jest dlatego, że musi być deklaracja, że w przesyłce znajduje się bateria i może zrobić Bum :slight_smile:
Teraz skorzystam z usług pośrednika (np sendit)

Tak najprościej, a potem miec pretensje, że portal i forum na psy schodzi i porównywac do pudelka. Sami na to pozwalacie na tym forum.