Macbook Pro 2017 czy warto kupić?

(krzysztoft1) #1

Mam Macbooka pro 2015. Czy jego wymiana na model z 2017 roku to dobry wybór?

Prosiłbym o wypowiedzi użytkowników posiadających Macbooka Pro 2017.
Testy sponsorowane w Internecie nie wchodzą w grę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

(Alfer) #2

Na tak ogólnie postawione pytanie nie da się sensownie odpowiedzieć, bo to głównie zależy, do czego wykorzystujesz laptop.

(WODZU) #3

Opierając się o tak postawione pytanie zakładam, że chodzi o lans. W takim przypadku tak, to dobry wybór.

(krzysztoft1) #4

Nie chodzi mi o lans. Jak kupowałem Macbooka Pro myślałem że to jest tylko na szpan.
A to całkiem dobry komputer, lepszy od komputera z Windows.
Jest mniej malware, szybki, aktualizacje które nic nie psuły i nie są tak często jak w Windowsie.

(krzysztoft1) #5

Czasami do gier, nauki programowania, Internetu oraz pracy.

(Alfer) #6

No masz… praca to może być pisanie w edytorze lub tworzenie animacji 3D. Przede wszystkim naucz się precyzyjnie definiować swoje potrzeby, bez tego nikt nie udzieli Ci sensownej odpowiedzi. A w ogóle nie prościej obejrzeć sobie recenzje posiadaczy i samodzielnie wyciągnąć wnioski? To popularny model, więc jest tego mnóstwo w sieci.

(FXJ) #7

Nie poczekaj na wyjście modeli na 2018 r. z Kaby Lake Refresh :slight_smile:

(Direwolf) #8

Skoro już masz Maca, to powinieneś wiedzieć, czy warto, czy nie. Jak chcesz go kupić dla szpanu, to kup. Jak możesz nie wiedzieć, czy obecny komputer Ci wystarcza?

(krzysztoft1) #9

Obecny komputer mi w zupełności wystarcza.
Tylko powoli wypadałoby kupić nowy komputer bo jest co raz wolniejszy ( co nowy system to niestety wolniejszy)
Pozdrawiam

(kacperor) #10

Skoro Ci wystarcza to go nie zmieniaj. Jak już będzie tak wolny że przestanie wystarczać to wtedy zmień