Macbook Pro 2017 czy warto kupić?

Mam Macbooka pro 2015. Czy jego wymiana na model z 2017 roku to dobry wybór?

Prosiłbym o wypowiedzi użytkowników posiadających Macbooka Pro 2017.
Testy sponsorowane w Internecie nie wchodzą w grę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Na tak ogólnie postawione pytanie nie da się sensownie odpowiedzieć, bo to głównie zależy, do czego wykorzystujesz laptop.

Opierając się o tak postawione pytanie zakładam, że chodzi o lans. W takim przypadku tak, to dobry wybór.

Nie chodzi mi o lans. Jak kupowałem Macbooka Pro myślałem że to jest tylko na szpan.
A to całkiem dobry komputer, lepszy od komputera z Windows.
Jest mniej malware, szybki, aktualizacje które nic nie psuły i nie są tak często jak w Windowsie.

Czasami do gier, nauki programowania, Internetu oraz pracy.

No masz… praca to może być pisanie w edytorze lub tworzenie animacji 3D. Przede wszystkim naucz się precyzyjnie definiować swoje potrzeby, bez tego nikt nie udzieli Ci sensownej odpowiedzi. A w ogóle nie prościej obejrzeć sobie recenzje posiadaczy i samodzielnie wyciągnąć wnioski? To popularny model, więc jest tego mnóstwo w sieci.

Nie poczekaj na wyjście modeli na 2018 r. z Kaby Lake Refresh :slight_smile:

Skoro już masz Maca, to powinieneś wiedzieć, czy warto, czy nie. Jak chcesz go kupić dla szpanu, to kup. Jak możesz nie wiedzieć, czy obecny komputer Ci wystarcza?

Obecny komputer mi w zupełności wystarcza.
Tylko powoli wypadałoby kupić nowy komputer bo jest co raz wolniejszy ( co nowy system to niestety wolniejszy)
Pozdrawiam

Skoro Ci wystarcza to go nie zmieniaj. Jak już będzie tak wolny że przestanie wystarczać to wtedy zmień