Macie konto na instagramie?

Pytam, bo sporo ludzi ma obecnie zajawkę na Instagram? Pytanie w czym taki instagram różni sie od facebooka czy chociażby wcześniej od NK. Przecież tam też można komentować czy lajkować zdjęcia?

Nie, nie mam.

A po co mi.

To tam można mieć konto?

Yyy, a co to takiego? :thinking:

Rozumiem, że ostatnie kilka lat przesiedziałeś w piwnicy, bez dostępu do internetu.

Miałem, wrzucałem foty i miałem pare komentarzy… do czasu aż nie trafiłem na “złe” slowo.
Tym złym słowem było “egg”… zasięgi poszły się je.ać i prawie zerowy odzew na zdjęcia przez miesiąc.

W necie jest lista hashtagów, które powodują, że nasz profil jest “ukryty” przed innymi a nasze zdjęcia nie ukazują się na stronie tagów.

Skasowałem wszystko i nie będę się wkurzał z idiotyczną cenzura instagrama.

Jak zostanę Celebrytą (chociaż gminnym), to założę sobie Instagrama i …

Nie korzystam z mediów społecznościowych.

nie

a Dobre Programy?

Dobry Pudelek to (przynajmniej kiedyś i chyba z założenia) jest portal informacyjny. Gazeta to nie social media. Jeśli już to trzeba wyszczególnić forum, wtedy bym się zgodził co do argumentu.

W kwestii społecznościowego DP. Stawiam piwo że w przeciągu kilku dni pojawi się jakże zaje… temat o polityce wyborach. Oczywiście z pytaniem do społeczności czy jakąś tezą ukierunkowaną w jedną stronę coby gównoburze wywołać i klepać kliknięcia. Zapewne pod przykrywką problemów z ePUAP coby jakoś załapać się pod kwestie IT.

Tak, wiem offtopic ale wyżalić też się od czasu do czasu trzeba.

Nie mam jest mi niepotrzebne.

Też nie mam, ale czasami tam zaglądam.
Plusem Instagrama jest to, że jest to w miarę prosty serwis w obsłudze: zdjęcia, komentowanie itd.
A nie tak jak facebook, który stał się prawdziwym kombajnem - wielu się gubi :slight_smile:
Proponuję sprawdzić tutaj: https://shineonagency.pl/9-powodow-dla-ktorych-insta-stories-sa-dobrym-wyborem-marketingowym-dla-twojej-firmy/ o tym dlaczego warto stawiać na Instagram.

Ja się w instagrama ostatnio bardzo wkręciłam. I codziennie tam coś publikuję.

Nie mam i nie planuje zakładanie. Dla mnie ta strona jest stworzona dla infantylnych nastolatek, które szukają zainteresowania w sieci.