Macie konto na instagramie?

(Stormiak12) #1

Pytam, bo sporo ludzi ma obecnie zajawkę na Instagram? Pytanie w czym taki instagram różni sie od facebooka czy chociażby wcześniej od NK. Przecież tam też można komentować czy lajkować zdjęcia?

(freshmeat) #2

Nie, nie mam.

(D35CART35) #3

A po co mi.

(sadaj72) #4

To tam można mieć konto?

(~MacG) #5

Yyy, a co to takiego? :thinking:

(freshmeat) #6

Rozumiem, że ostatnie kilka lat przesiedziałeś w piwnicy, bez dostępu do internetu.

(DewX) #7

Miałem, wrzucałem foty i miałem pare komentarzy… do czasu aż nie trafiłem na “złe” slowo.
Tym złym słowem było “egg”… zasięgi poszły się je.ać i prawie zerowy odzew na zdjęcia przez miesiąc.

W necie jest lista hashtagów, które powodują, że nasz profil jest “ukryty” przed innymi a nasze zdjęcia nie ukazują się na stronie tagów.

Skasowałem wszystko i nie będę się wkurzał z idiotyczną cenzura instagrama.

(zbigg47) #8

Jak zostanę Celebrytą (chociaż gminnym), to założę sobie Instagrama i …

(rgabrysiak) #9

Nie korzystam z mediów społecznościowych.

(Formbi) #10

nie

(bachus) #11

a Dobre Programy?

(~MacG) #12

Dobry Pudelek to (przynajmniej kiedyś i chyba z założenia) jest portal informacyjny. Gazeta to nie social media. Jeśli już to trzeba wyszczególnić forum, wtedy bym się zgodził co do argumentu.

W kwestii społecznościowego DP. Stawiam piwo że w przeciągu kilku dni pojawi się jakże zaje… temat o polityce wyborach. Oczywiście z pytaniem do społeczności czy jakąś tezą ukierunkowaną w jedną stronę coby gównoburze wywołać i klepać kliknięcia. Zapewne pod przykrywką problemów z ePUAP coby jakoś załapać się pod kwestie IT.

Tak, wiem offtopic ale wyżalić też się od czasu do czasu trzeba.

(Aw@mo) #13

Nie mam jest mi niepotrzebne.

(mirektopolanek) #14

Też nie mam, ale czasami tam zaglądam.
Plusem Instagrama jest to, że jest to w miarę prosty serwis w obsłudze: zdjęcia, komentowanie itd.
A nie tak jak facebook, który stał się prawdziwym kombajnem - wielu się gubi :slight_smile:
Proponuję sprawdzić tutaj: https://shineonagency.pl/9-powodow-dla-ktorych-insta-stories-sa-dobrym-wyborem-marketingowym-dla-twojej-firmy/ o tym dlaczego warto stawiać na Instagram.

(crashbandicoot) #16

Ja się w instagrama ostatnio bardzo wkręciłam. I codziennie tam coś publikuję.