macOS Monterey wersje testowe

Mam macOS Monterey (12) wersje beta 2 dla developerów Build 21A5268h.

Teraz przepisałem się do tego programu beta dla wszystkich. Czy jak w tym beta dla wszystkich pojawi się nowszy build niż mam to on zaktualizuje wtedy czy nie i trzeba wrócić do tego dla deweloperów co gdzieś znalazłem w Google profile umieszczone?? Czy to samo będzie na iPhone Xr gdzie tez mam 2-gą betę dla developerów, a teraz profil mam dla beta dla wszystkich?

Nikt na tym forum nie wie??

Tak, system będzie się aktualizował dopóki użytkownik ma profil beta testera. Z drugiej strony testowanie systemu niedoróbek to dość marny pomysł.

Czemu? Bez tych testów nie znajda wszystkich nie dorobek bo ilość testerów w firmie, a ilość użytkowników, którzy znajdą nie dorobki jest o wiele większa.

Ja się pytam czy on wykryje, ze w profilu beta testów dla wszystkich jest nowsza wersja niż mam obecną z profilu dla developerów i ją zaktualizuje, a nie czy w ogóle zaktualizuje?

Czyli robi się downgrade jakby dev mieli jeszcze nowsze stany systemu.

Pewnie się przejął, bo za późne opuszczenie bety Windows 10 może kończyć się instalacją stabilnej wersji od zera lub ręcznym „downgradem” za pomocą ISO / MCT / Asystenta aktualizacji do Windows 10 (o ile są szanse powodzenia) jak nie chcemy do 10 miesięcy być zawieszeni w próżni (co może zmieni Windows 11).

Beta dla wszystkich ma inny build pierwsza niż wgrany przeze mnie bolid bety 2 dla developerów. Gdyby robi Downgrade to już by wykrył i zaktualizował do pierwszej bety dla wszystkich, która apple wypocił 30 czerwca tego roku.

Co ma beta Windowsa 10 do bety macOS??

Też nie umie w downgrade do niższej.