macOS - wolne wyszukiwanie w Outlook wiadomości

Cześć,

Mam problem, ponieważ gdy próbuje wyszukać wiadomość w outlook na MacOS wszystko bardzo bardzo wolno się ładuje.
Próbowałem dodać
„~/Library/Group Containers/UBF8T346G9.Office/Outlook” w Privacy w Spotlight, ale niestety dodanie i usunięcie nie pomogło. Taką instrukcję dali na stronie Microsoft.
Czy jesteście mi wstanie pomóc? Czy powinienem reinstalować outlooka?

Outlook jest kłopotliwy od momentu jego wydania. Próbowałem go używać przez jakiś czas, ale widzę, że niewiele się zmieniło. Mimo chęci i cierpliwości, wyszukiwanie wiadomości działało w kratkę, a czami nawet nie znalazło pożądanego wyniku. Nie było na to rozwiązania, mimo skarg użytkowników na to zjawisko. Tutoriale jakie znalazłem nie pomagały (z czym również się zetknąłeś).

W moim przypadku zmieniłem klienta pocztowego. Outlook wydaje się fajny - schludny program, lecz jego silnik renderujący potrafił rozsypywać wiadomości (więc i tak potrzebowałem na specjalne okazje drugiego klienta poczty). Niemniej problemy z wyszukiwaniem sprawiły, że dałem sobie spokój.

Generalnie to znany problem - niestety. Może kiedyś to poprawią.

Jeśli M1-2 to ja bym się cieszył, że w ogóle działa, i się nie wywala.

W przypadku procesorów Intela, jeśli chcesz korzystać z oprogramowania M$ to powszechne jest stosowanie wirtualizacji.