MACRO - A4Tech Oscar mouse

Witam

Kupiłem kilka dni temu myszke A4Tech z serii oscar mouse i jest do niej oprogramowanie pozwalające programować guziki. Jest tam też macro, które jest w zasadzie bardzo proste w obsłudze i sprawdzenie jak ono działa zajęło mi nie więcej niż 5 min. Jest tylko jeden mały problem. Nie działa mi ono :D.

Macro, którego potrzebuje jest bardzo proste, ustawić myszkę w punkcie 1, kliknąć lpm, ustawić w 2 ppm, i powrot do punktu pierwszego. Bez pentli jednorazowo. Moje “dzieło” wygląda tak http://imageshack.us/f/17/macrog.jpg/

Problem polega na tym że nie zależnie jakie macro bym robił zawsze na początku przeskakuje kursor w lewy górny róg ekranu a potem w jakieś losowe miejsce na ekranie. Zrobiłem też testowe macro, które miało przesunąc kursor w ludete Z (4 osobne punkty) blisko środka ekranu z 3 sec opóźnieniem pomiędzy punktami. Efekt jest taki że skacze do rogu, potem gdzieś daleko w prawy koniec ekranu (gdzie nie znajduje się żaden punkt) potem nie robi nic 5-10 sec i powtarza tę operację 4 razy (czyli chociaż zapamiętał że są 4 punkty) ale za każdym razem ląduje mysz gdzie popadnie.

Widzi ktoś mój błąd przy “pisaniu” macro? Lub ma jakieś sensowne rozwiązanie tego problemu? Na necie chwile szukałem i nic konkretnego nie mogę znaleźć, bo dość trudno szuka się mojego problemiu.