Macro boty i inne tego typu - C++ czy inny jezyk?

Witam. To moj drugi post, pierwszy olaliscie i odplynal daleko

Wiec mam pytanie, w jakim jezyku moge najbardziej zaawansowanego bota napisac? Wiem ze pytanie glupie bo jezykow jest w cholere ale juz sam nie wiem w jakim jezyku mam pisac bota do gry “Star Sonata”. Powodu dla ktorego chce napisac tego bota nie moge wam podac:D

Albo inne pytanie - czy do tej gry wogole mozna bota napisac?

Smiejcie sie smiejcie juz jestem taki ze sam nie wiem co robic dlatego pytam

A czy licencja gry pozwala na pisanie do niej botów? Jeśli nie, to nie można.

Generalnie rzecz biorąc używanie botów w grach MMO, jest zakazane, i jeżeli administrator serwera wykryje że używasz bota to dostaniesz bana. A co do pytania: spróbuj poszukać jakiś bibliotek, które wspomagają programowanie botów. Najłatwiej będzie znaleźć do popularnych języków typu: C++, Java

@somekind

Chodzilo mi o to CZY JEST MOZLIWE napisanie bota do tej gry -_-

@marcin_k

Szukalem dlugo na google i nic nie znalazlem

AutoIT oto jest odpowiedź:P W tym języku po 10minutach nauki możesz już napisać bota:D Co do tego czy do tej gry można bota napisać: w c++ pewnie tak w autoIT to zależy czy ma zabezpieczenia itp. Tak czy inaczej spróbuj autoIT może się uda(jeśli to gra przęglądarkowa to na 99%będzie działać:P)

W grach mmo jest takie coś jak gg, hs, czy pb. W wypadku gg nie włączysz gry, w wypadku hs nie zalogujesz się na serwer. A pb cie zbanuje więc radzę uważać. Jest też wiele innych których nie opisuje bo w inne mmo nie grałem (w tym te twoje). Bota jest łatwo wykryć i pierwszy lepszy gość wyśle ticketa i masz bana :stuck_out_tongue:

Napisanie oc jest możliwe, ale właśnie owe antyhacki zapobiegają ich odpaleniu. Oczywiście wszystko da się obejść, ale na pewno nie popularnym programem. Musisz coś samemu napisać i tyle.

AutoIt jest zbyt wolne, kiedys w tym gownie pisalem i zaluje straconego czasu

Wolne, ************ Co masz na myśli? Widocznie nie widziałeś botów matiszona, kabuki, szy1sw, karera i innych z e*pvp.pl Jak się umie pisać to dużo rzeczy można napisać a jak zapewne nawet do ControlSend nawet nie doszedłeś to… Jedyny minus autoIT to właśnie ten że jest popularny i dużo gier ma zabezpieczenia. Ale nie wszystkie:D

Mowie ze autoit jest ZBYT WOLNE zeby mozna robic jakies powazne boty

#include

Tak, to mi pomogło, ale jeszcze chcialbym wiedziec gdzie znajde dokladny opis biblioteki windows.h z przykladowymi kodami. A z twojego kodu nauczylem sie jak przesuwac mysz i “uzywac eventow” tzn. klikanie lewy,prawy,srodkowy itp.

Bylo by fajnie gdybys napisal na GG 3873637, mysle ze juz nie bede odwiedzac tego forum. Kazdy spam/flood na GG zostanie zignorowany.

Skoro używanie botów jest zabronione w tej grze to napiszesz adminowi że to nie bot tylko alternatywny klienty do gry.

Tak nagle wrocilem bo nigdzie nie moge znalezc wystarczajaco duzo informacji o skanowaniu pamieci jakiejs aplikacji xD

No wiec moim celem jest zaczac pisac wlasne boty w C++ (i tak, tylko w c++ wiec nie chce zadnych referow do autoit) i umiem juz bawic sie symulacja myszki i klawiatury. Jednak nie wiem do konca jak uzywac ReadProcessMemory zeby uzyskac odpowiednie dane z gry. Wiem w jaki sposob mozna znalezc adres (i uzywam do tego Cheat Engine), ale nie wiem co zrobic jak ten adres zmienia sie przy kazdym uruchomieniu gry. Najlatwiej bylo by mi sie nauczyc z jakiegos kawalka kodu.

Juz widze ten spam ludzi piszacych “won botom nie pomagamy” lub “google”, wiec zebyscie nie nabijali postow mozecie od razu wylaczyc przegladarke xD Chce tylko konkretne odpowiedzi.