Macromedia flash player


(Teodorr) #1

Nie ładują mi się obrazki Macromedia flash player w Mozilla Firefox 1.0, jest napewno zainstalowany więc nie wiem co jest nie tak. Ktoś ma pomysł?


(Rafiqs) #2

tez tak mialem. Musisz polazic po jakichs stronach na ktorych to jest i poczekac az firefox sam zapytac sie czy zainstalowac. Ja tak zrobilem i dopiero zaczal dzialac, chociaz wczesniej niby sie zainstalowal. Mi sie udalo na http://www.hyundai.pl/ . Ale ostatnio przeszedlem na Opere i strony chodza o niebo lepiej !!


(fiesta) #3

Czy topic dotyczy: Opera contra Firefox czy plików flasha w fireroxie ??

OT :arrow: KOSZ


(boczi) #4

Uzytkownik poslucha goscia, a nie ma on do konca racji. W tym tkwi sęk :twisted:


(Teodorr) #5

No cóż na szczęście każdy ma wolny wybór i decyduje sam o tym czego użwya. Zainstalowałem Operę i problem jest nadal, jednak zauważyłem, że występuje tylko na stronie vortalu. A to z jakiej będę teraz korzystał przeglądarki to moja słodka tajemnica :slight_smile:


(P.Piotrek) #6

Ja instaluje Macromedia Flash Playera ze strony: http://www.gadu-gadu.pl lub bezposrednio ze strony: http://www.macromedia.com

Używaj po prostu: Opery lub Mozilli lub Firefoxa ! Aby nie IE !


(Hipo) #7

nie chciałem zakładać tematu mam podoby problem strona nie wyswietla mi sie poprawanie....w Firefoxie miga mi srodek.(tekst) a menu z lewej chodzi normalnie, w IE stronka chodzi bez problemów

strona jest zrobiona we Flashu

Pozdro


(Dragonlnx) #8

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

karol ! czy tutaj ktoś się Ciebie pyta jaką przeglądarkę wybrać/zmienić ?

Zainstaluj z http://www.macromedia.com ...


(Hipo) #9

zanim napisałem post przeczytałem wszytskie posty na ten temat (troche czasu zajeło) i ta porada była juz wczesniej gdzies napisana dziękuje ale nie pomogła:)

"You have version 7,0,19,0 installed"