Macromedia Shockwave Player


(Lymtfol) #1

Przeinstalowałem ostatnio system i jak zwykle musiałem ściągnąć wszystko od początku... Wszystko już zrobiłem ale nie działało mi kilka funkcji w przeglądarce prosiła o wtyczkę Macromedia Shockwave Player... Myślałem że po prostu ją ściągnie ale nic wtyczki nie da się ściągnąć ani przez kreator który się wyświetla ani ręcznie przez podany w kreatorze link. Szukałem w google ale wszędzie pisze zasób zewnętrzny i doprowadza mnie do tego samego liku z którego się nie da ściągnąć. Ściągnąłem kilka programów podobnych do tego i rozmaite wtyczki, uaktualnienia ale w końcu doszło do tego ze każda z tych wtyczek i z tych programów mówi to samo proszę zainstalować Macromedia Shockwave Player. Udało mi się też znaleźć kilka innych rzeczy do których ten program jest potrzebny, bardzo proszę o podanie linka albo danie mi tego programu bo jest on bardzo potrzebny.

Jeśli to ma znaczenie mam Mozillę Firefox wersja 2.0.0.8.

Ps nie jestem pewien czy dobry dział w razie czego niech moderatorzy przesuną.


(adpawl) #2

Pobrać można z tej strony http://www.adobe.com/shockwave/download/

bezpośredni link

Jak można tam przeczytać: " Browser : Netscape or Netscape-compatible and Internet Explorer"


(Remek Dobrowolski) #3

http://www.adobe.com/shockwave/download/


(Lymtfol) #4

Bezpośredni link nie działa (przynajmniej u mnie) i to właśnie z niego ściągałem a do niego prowadzą wszystkie inne podane wyżej linki.

Niby tak ale kreator pojawił się po włączeniu między innymi tej gierki. Pojawi się też przy wielu innych grach filmikach reklamach i ciągle prosi o wtyczkę. Kiedyś pamiętam ze ściągnąłem ją bez problemu i wszystko chodziło.


(adpawl) #5

Tak, może u Ciebie ...sprawdzałem i ładnie idzie.

Może uda CI się tego zassać: http://www.sendspace.com/file/qhumbe


(Lymtfol) #6

Tak udało mi się ściągnąć z tego linku ale to jest Adobe Shockwave Player. Sytuacja się zmieniła ze gierka się ładuje (bardo długo) i niby w pasku stanu ciągle coś się zmienia ale postęp ładowania stoi http://images31.fotosik.pl/18/bb6f485f24973340.jpg o co może chodzić skoro w pasku pojawia się link http://fpdownload.macromedia.com/get/sh ... r_Slim.exe

na zmianę z tym co widać na obrazku i nie wiem o co chodzi proszę o pomoc!