Mad Max.exe przestał działać

Witam we wrześniu zakupiłem sobie pudełkową wersję mad maxa. Zainstalowałem ja włączam i mi się wyświetlał Mad Max.exe przestał działać. Poczekałem kilka miesięcy do jakiegoś patcha jak taki się pojawił to mi się pokazuję błąd Direct x 11 music 3d nie działa. Trzeba zainstalować nowy (wiadomość przetłumaczona tak z pamięci). Nie wiem, co mam robić. Mam najnowsze sterowniki do gry parametry dam pod spodem 

parametry.thumb.png.d6c7938e1c34619309e2

okej Obrazek może nie działać więc parametry kompa mam takie:

Procesor: Intel Pentium CPU G3220 3,00GHz

RAM: 4,00 GB (3,99GB)

64 bit

Trzeba dokładnie ! Podgląd Zdarzeń ?

Obrazek nie działa. Jaki masz model karty graficznej ?

model karty graficznej podejrzewam że to Geforce GT 240 lub Ge force GTX gt 240

Zamiast podejrzewać, sprawdź i podaj dokładnie.

 

Max Max wymaga karty zgodnej z Dx 11. Twoja (tzn. GF 240) obsługuje 10.1 Nawet gdyby ta karta obsługiwała by dx11 to i tak wydajnościowo jest za słaba.

Jak chcesz grać to kup lepszą kartę graficzną. A na przyszłość czytaj wymagania gry przed kupnem :slight_smile:

 

moja karta spełnia dx 11 ponieważ jest to Gforce GT 240

ps: spełniam minimalne wymagania gry

 

Proszę sprawdzić samemu: http://www.nvidia.pl/object/product_geforce_gt_240_pl.html

Wyraźnie jest napisane:  Microsoft DirectX 10.1

Wydajnościowo też GF GT 240 mocno odstaje od  GTX 660 Ti, który jest podawany za minimalne wymagania. Poszukaj testów wydajnościowych jak nie dajesz wiary.

Gra może też sprawdzić ilość pamięci i wywalić błąd (ale to nie jest regułą), masz 4GB a w minimalnych podają 6GB. Procesor też słabszy niż w minimalnych.

Niestety kolego twoja karta graficzna nie uciągnie tej gry.