Madotate

(El Presidento) #1

Czy uzywa ktos tego programu Madotate 2.02 Przeczytalem o nim w Ekspercie mi sie dosyc podoba, a jakie sa wasze opinnie na ten temat :?

P.S Jest to program ktory przenosi okno w 3D :slight_smile:

(Del15piero) #2

jak dla mnie wydaje się raczej mało użyteczny

(boczi) #3

Słyszałem o tym już dawno.

Po prostu bajer.

Funkcjonalno┼Ť─ç - niska, bo jak na tym pracowa─ç? :wink:

(>Ziom<) #4

Bajer.

Jako┼Ť nie widzi mi si─Ö korzystanie z tego, ma┼éo funkcjonalne.

(Neo26) #5

to jest fajny bajerek, sam mam ten program zainstalowany, niby zbedny bajer ale fajnie wyglada, ja zamiast minimalizowac okienka przechodze w tryb 3d, tak fajnie wyglada, w┼éa┼Ťnie widzia┼éem screena w temacie poka┼╝ pulpit tam ze dwie osoby chyba mia┼éy tez to pokazane w uzyciu, ja mam to zainstalowane i tego nie usun─Ö fajny bajerek

(El Presidento) #6

No mi sie dosyc spodobalo i nie obciaza sysa, jak masz duzo otwartych okienek to dajes jedno w 3d ale dzieki za opinie :stuck_out_tongue:

(Canaletto) #7

Podobny program, ale lepszy :biggrin:

SphereXP

(Neo26) #8

no niewiem czy lepszy, albo ja nie umiem tego konfigurowa─ç :frowning:

zainstalowa┼éem go , podmieni┼é mi tapete na bardzo brzydk─ů i nie umiem tego skonfigurowa─ç, to jak bys m├│g┼é to napisz jak sie to konfiguruje zeby normalnie dzia┼éao

(Canaletto) #9
  1. Wejd┼║ w Menu i wybierz Properties.

2. Wybierz zakładkę System.

3. Odznacz Run Sphere on startup , odznacz Fullscreen , zaznacz Show Map.

4. Ustaw jako┼Ť─ç tekstur w polu Max Texture Quality na High lub je┼Ťli twoja karta jest mocna - na Ultra High. Je┼Ťli b─Ödzie si─Ö przycina┼éo wtedy ustaw na Middle , opcji Low nie zaznaczaj, bo przy tak niskiej jako┼Ťci tekstur nie wygl─ůda to ┼éadnie.

EDIT

Inne tapety znajdziesz tu http://www.hamar.sk/sphere/wallpapers.htm

(Neo26) #10

i to wszystko??

potem kozystam normalnie z kompa tak??

acha i jeszcze jedno czy na pulpicie normalnie da sie potem ikonki ładowac?>

(Canaletto) #11

Tak :slight_smile:

(Neo26) #12

niestety link do tego programu dzia┼éa, ale jak zainstaluje ten program to pisze ┼╝e jest nowa wersja i nie moge uruchomi─ç tej aplikacji, moze znasz stronke na jakiej ┼Ťciagne now─ů wersje?

edit: juz znalaz┼éem , zainteresowani programem mog─ů ┼Ťciagn─ů─ç now─ů wersje z t─ůd : http://www.hamar.sk/sphere/version.htm

(boczi) #13

Tu zawsze najnowsze wersje:

http://www.hamar.sk/sphere/version.htm

(Canaletto) #14

Strona producenta :wink:

(Neo26) #15

ej ale dobra urchomi┼éem program, i widze ikonki na pulpicie i jak na nie klikam nie otwieraj─ů sie, tak samo jakim┼Ť cudem uda mi sie umie┼Ťcic okienko z przegladarki w oddali nawet nie wiem jak si─Ö umieszcza i potem chce na to klikn─ů─ç i sie spowrotem nie otwiera tylko tak jakbym screna mia┼é, jak sie tym wko┼äcu obchodzic?

(Canaletto) #16

Kliknij na okienku np. przegl─ůdarki : PPM-->Rotate

(Neo26) #17

tonic nie daje dalej jest tak samo :slight_smile:

(El Presidento) #18

A umnie sie zupelnie nie che wlonczyc po instalacji jakis blad ja tam zostaje przy Madotate :x

(Neo26) #19

ja tez zostaje przy madotate, to jest niezawodny program, to dziadostwo juz odinstalowałem i z dysku wyleciało :D:D

(>Ziom<) #20

Nie wiem czy taki niezawodny. Przy pr├│bie "ztr├│jwymiarowania" np. Firefoksa, czy Azureusa wyskakuje mi takie okienko pe┼éne jakiego┼Ť be┼ékotu:

gibberish7ch.gif

A potem program siada i wy┼Ťwietla si─Ö pytanie czy wys┼éa─ç raport o b┼é─Ödach.

Ay? Co mo┼╝e by─ç tego przyczyn─ů i jak temu zaradzi─ç?