Madotate

Czy uzywa ktos tego programu Madotate 2.02 Przeczytalem o nim w Ekspercie mi sie dosyc podoba, a jakie sa wasze opinnie na ten temat :?

P.S Jest to program ktory przenosi okno w 3D :slight_smile:

jak dla mnie wydaje się raczej mało użyteczny

Słyszałem o tym już dawno.

Po prostu bajer.

Funkcjonalność - niska, bo jak na tym pracować? :wink:

Bajer.

Jakoś nie widzi mi się korzystanie z tego, mało funkcjonalne.

to jest fajny bajerek, sam mam ten program zainstalowany, niby zbedny bajer ale fajnie wyglada, ja zamiast minimalizowac okienka przechodze w tryb 3d, tak fajnie wyglada, właśnie widziałem screena w temacie pokaż pulpit tam ze dwie osoby chyba miały tez to pokazane w uzyciu, ja mam to zainstalowane i tego nie usunę fajny bajerek

No mi sie dosyc spodobalo i nie obciaza sysa, jak masz duzo otwartych okienek to dajes jedno w 3d ale dzieki za opinie :stuck_out_tongue:

Podobny program, ale lepszy :biggrin:

SphereXP

no niewiem czy lepszy, albo ja nie umiem tego konfigurować :frowning:

zainstalowałem go , podmienił mi tapete na bardzo brzydką i nie umiem tego skonfigurować, to jak bys mógł to napisz jak sie to konfiguruje zeby normalnie działao

  1. Wejdź w Menu i wybierz Properties.

  2. Wybierz zakładkę System.

  3. Odznacz Run Sphere on startup , odznacz Fullscreen , zaznacz Show Map.

  4. Ustaw jakość tekstur w polu Max Texture Quality na High lub jeśli twoja karta jest mocna - na Ultra High. Jeśli będzie się przycinało wtedy ustaw na Middle , opcji Low nie zaznaczaj, bo przy tak niskiej jakości tekstur nie wygląda to ładnie.

EDIT

Inne tapety znajdziesz tu http://www.hamar.sk/sphere/wallpapers.htm

i to wszystko??

potem kozystam normalnie z kompa tak??

acha i jeszcze jedno czy na pulpicie normalnie da sie potem ikonki ładowac?>

Tak :slight_smile:

niestety link do tego programu działa, ale jak zainstaluje ten program to pisze że jest nowa wersja i nie moge uruchomić tej aplikacji, moze znasz stronke na jakiej ściagne nową wersje?

edit: juz znalazłem , zainteresowani programem mogą ściagnąć nową wersje z tąd : http://www.hamar.sk/sphere/version.htm

Tu zawsze najnowsze wersje:

http://www.hamar.sk/sphere/version.htm

Strona producenta :wink:

ej ale dobra urchomiłem program, i widze ikonki na pulpicie i jak na nie klikam nie otwierają sie, tak samo jakimś cudem uda mi sie umieścic okienko z przegladarki w oddali nawet nie wiem jak się umieszcza i potem chce na to kliknąć i sie spowrotem nie otwiera tylko tak jakbym screna miał, jak sie tym wkońcu obchodzic?

Kliknij na okienku np. przeglądarki : PPM–>Rotate

tonic nie daje dalej jest tak samo :slight_smile:

A umnie sie zupelnie nie che wlonczyc po instalacji jakis blad ja tam zostaje przy Madotate :x

ja tez zostaje przy madotate, to jest niezawodny program, to dziadostwo juz odinstalowałem i z dysku wyleciało :D:D

Nie wiem czy taki niezawodny. Przy próbie “ztrójwymiarowania” np. Firefoksa, czy Azureusa wyskakuje mi takie okienko pełne jakiegoś bełkotu:

gibberish7ch.gif

A potem program siada i wyświetla się pytanie czy wysłać raport o błędach.

Ay? Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić?