Mafia 2 - niby nieoryginalny problem


(Zifarek) #1

Witajcie.

Otóż, piszę nowy temat ze względu na to że nie znalazłem odpowiedzi w internecie, chociaż uważam się za dość 'biegłego' w tym sprawach.

Otóż problem wygląda tak, Mafia 2 nie chce mi się uruchomić, znaczy pojawia się okienko 'Mafia 2' niby się włącza, ale jest czarny ekran, bez dźwięku, napisów, komputer myśli przez chwilke i gra się wyłącza.

Mam zainstalowanego nowego Directa oraz Physicx (czy jak to się tam pisze). System operacyjny Vista (32b), karta ATI Radeon Xpress 1250.

Co może być nie tak? Tak wygląda gra chwilkę po zniknięciu tego małego okienka 'Mafia 2' http://img62.imageshack.us/f/beztytuusit.jpg/ można by powiedzieć że całkowicie czarny ekran, ale screen mi źle wyszedł bo widać pasek zadań.

Proszę o pomoc, wynagrodzę piwkiem : D !


(Srrs1988) #2

ATI Radeon Xpress 1250 domyślam się, że to laptop, a ta karta graficzna nie nadaje się do gier więc pewnie tu jest problem. Z tego co wiem to min karty graf. GF8600GT lub ATI HD2600.

sprawdz sobie tutaj czy powinno ci pójść: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/


(Zifarek) #3

Tak, jest to laptop, aczkolwiek powinien udźwignąć Mafie 2.

Edit ; wycofuje się, nie da rady udźwignąć.. dzięki :slight_smile:


(Agatonster) #4

M4ayhem ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.