MAfia 2 - Nie spełniam zalecanych wymagań ? a powinienem

Witam :slight_smile: Jak w temacie wszedłem na stronkę " Can you run it " i gdy wziąłem Zalecane wyskoczyło mi że mam za słabego procka ( za wolnego ) :expressionless:

Poniżej zamieszam foto …

http://img822.imageshack.us/img822/9598/canyourunit.png

Na prawdę mam za wolnego/ słabego procka ? Opis mojego komputera znajduje się w "podpisie na niebiesko "

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz

Ta strona służy tylko temu, aby mniej więcej się zorientować, czy komputer uciągnie grę, zresztą w dzisiejszych czasach ilość MHz nie jest najważniejsza. W podpisie masz, że twój procesor ma 2,67 GHz, wychodzi więc na to, że strona po prostu się pomyliła.

Poza tym wymagania są i tak podawane trochę na wyrost. Gdybyś nie spełniał minimalnych wymagań - wtedy raczej nie pograsz.

To ciekawe bo mam tego samego procka i mi ta strona Grać pozwala a u ciebie Brakuje przynajmniej w teście ponad pół giga nie majstrowałeś przy procesorze

http://yfrog.com/b9testtzpp

No chyba sie pomyliła i mam taka nadzieje że to pomyłka a nie że procek za słaby czy coś :smiley:

Dodane 31.08.2010 (Wt) 13:28

Nie , nic nie było ustawiane czy podkręcane na razie się nie bawię w podkręcanie bo procek powinien sobie radzić najnowszymi grami bez problemu poza tym nie ma sensu podkręcać Go na stałe bo ma funkcje Turbo Boost więc jak będzie taka potrzeba to sam się podkręci do max 3.2 GHz ( o ile dobrze pamiętam ) :slight_smile:

Dodane 31.08.2010 (Wt) 13:30

Na 16.00 Idę do pracy a gra mi jeszcze nie przyszła więc wątpię że ja przed pracą przetestuje jak chodzi itp. Ale jutro z rana to zrobię i dam znać co i jak chodzi , wtedy zobaczymy czy stronka się pomyliła ( oby ) czy za słaby procek czy jakaś inna przyczyna tego jest …

Pozdrawiam i do usłyszenia :slight_smile:

Dodane 05.09.2010 (N) 14:01

Jest ok :slight_smile: Wszystko chodzi na max Detalach + Wygładzanie x16 itp. Srednio jest ponad 60 FPSów jak stane w miejscu pokazuje 75 :slight_smile: Więc jestem bardzo zadowolony …

Jak ktoś ma tez Mafie 2 to niech napisze jak Mu chodzi na jego sprzęcie to porównamy

Pozdrawiam