Mafia 2 podwójny cel na mapie


(Alex1331) #1

Witam. Mam problem z grą Mafia 2. Na wstępie dodam że gra jest oryginalna kupiłem ją na steamie. Problem jest taki że od 2 rozdziału został mi cel na mapie walnij się na kanapie w kuchni by się przespać. Link do screena https://zapodaj.net/65194b6f0c692.jpg.html jest to irytujące bo ciągle mylę drogi na mapie i zamiast jechać do celu misji jadę do łóżka. Wie ktoś jak kto naprawić? Sprawdzałem spójność plików gry i przeinstalowywałem grę kilka razy i zaczynałem grę od nowa. Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:


(Johny) #2

To idż do łóżka,a potem jedż do drugiego celu.Czasami gra wymaga przespania się postaci,aby pchnąć fabułę do przodu,tak już ma,dopiero potem pokaże ci jeden konkretny cel.Działaj na orientację,wyświetl sobie całą mapę i zapamiętaj gdzie jest drugi cel.


(Alex1331) #3

właśnie się przespałem i przeszedłem do 2 rozdziału teraz nie mogę się położyć klikam e obok łóżka i nic się nie dzieje. Mogę normalnie kontynuować fabułę i grać ale jest irytujące bo ciągle mylą mi się drogi.


(Johny) #4

Ustaw sobie punkt orientacyjny na drugim celu.


#5

Piszesz, że mylą Ci się drogi. Musisz drogę zapamiętać i tyle.


(Alex1331) #6

@Johny @paweeloss nie ma jakiegoś sposobu na naprawienie tego błędu?


#7

Ale to nie jest błąd, gra została w taki sposób zaprogramowana.


(Alex1331) #8

@paweeloss to jest błąd. sprawdź sobie na dowolnym filmie z mafii 2 na internecie że każdy ma tylko 1 cel a ja mam ciągle że muszę iść spać.