MAFIA 2 (problem z grafiką)

Nie miałem pojęcia gdzie założyć temat, jeśli znajduję się nie we właściwym miejscu proszę moderatora o jego przesunięcie…

Mam problem z grafiką w grze mafia 2 nie mam pojęcia dlaczego grafika jest taka co mam zrobić aby uzyskać dobrą :frowning:

Zamieszczam screena z gry

:))

http://img819.imageshack.us/img819/6280/pff.png

Napisz coś więcej.

Serowniki do grafiki zaktualizowane?

PsysX najnowsze?

DirectX najnowszy?

Stery mam do karty geforce 8500

Psysx mam 9.10.0513

Directx tez ;d

"Mafia 2 wymagania minimalne

Windows XP SP2 / Vista / Windows 7

Procesor Pentium D 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+

Pamięć 1,5 GB RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro (DirectX 9.0c)

8 GB wolnego miejsca na dysku twardym"

że na czym gram ;D nie ma kolorów oczy bolą od tej szarości ;((

Czyli co jesli mam karte gf 8500 to nie pogram aby byllo dobrze :D?

Masz takie kolory, gdyż nie masz zdrowa/życia.

No trudno powiedzieć czy nie pograsz,trochę to dziwne bo mapkę masz w kolorze.

Spróbuj zaktualizować sterowniki do grafiki.Na chwilę obecną 258.96. Chyba że takowe zainstalowałeś.

Nie grałem jeszcze w Mafię ale pewnie i ona ma w sobie DirectX,zainstalowałeś go?

No widzisz masz odpowiedź.

Pirat czy oryginał :?:

Kumpel ma pirata tej gry i u niego było to samo w drugim rozdziale (“1HP”). Po prostu miał cracka z błędami. Jeżeli oryginał to skontaktuj się z pomocą techniczną :smiley:

oryginal :wink:

Ja mam to samo… Istnieje jakiś trainer do tej gry , powodujący , powolniejsze zużycie się energii ? Jadę samochodem 2 minuty i znowu 0 energii.

Chora gra. Przecież nawet w rzeczywistości tak nie ma…

Grasz na piracie.

Gdybyś chociaż trochę wysilił palce i wstukał problem w Googlach znalazł byś odpowiedź.

Ja mam już gites kumpel uaktualnił stery i jest dobrze :smiley:

Mozna zamknac albo pomoc koledze wyzej.

Ja też już zrobiłem, więc temat do zakmnięcia :slight_smile:

Ja mam taki sam problem tylko że mam kartę graficzną GeFroce 9600GT …

Czy pomogli byś cie mi znaleźć linki które uaktualniły by sterowniki?

SowaaxD , wchodzisz na tą stronkę http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl i wybierasz Seria - 9 -Rodzina - 9600GT System operacyjny - Twój system (prawy myszy na komputer w menu start > właściwości) Język -Polski :smiley: > Szukaj .Pobierasz klikając w Pobierz :smiley: .Aktualne to “Wersja:260.99” .Jak pobierze Ci się instalka to - Dodaj/Usuń programy > Odinstaluj Nvidia Drivers/Sterownik graficzny. Po restarcie instalujesz pobrane. Mafia II wymaga PhysX który jest składnikiem sterowników ,więc sprawdź czy się zainstalował .Panel Nvidii > Pomoc > Informacje o systemie > Składniki > Ustawienia 3D i patrzysz czy masz PhysX w wersji 9.10.0514 ,jak tak to git ,jak nie to do folderu z wypakowanymi plikami Nvidii (C\Nvidia\260.99…) znajdź i uruchom instalację PhysX.

Wytłumaczcie mi proszę, co dziwnego jest z tymi kolorami? Przeszedłem Mafię II niecały miesiąc temu i z tego co mi wiadomo, ów obraz pojawia się, gdy nasze życie jest na wyczerpaniu =P~

No tylko że ja tak miałem cały czas… :stuck_out_tongue: ale pobrałem cracka v3 i działa normalnie… (wcześniej miałem skidrow) … :slight_smile:

Dodane 12.12.2010 (N) 12:28

A znacie jakieś fajne gry z podobnymi wymaganiami ? Bo zagrał bym w coś ale nie wiem co…Może jakieś propozycje? :slight_smile: