Mafia 2 - problem z misją, za mało pieniędzy?

Witam,

Wychodzę z domu, mam dużo pieniędzy i chcę je zawieźć do Bruno, przechodząc parę kroków, nadal mam pieniądze, a gra każe mi je zarobić. Nie wiem po co? Czy Wy też tak macie?

Zamieszczam link do filmiku na YT mojego autorstwa - http://www.youtube.com/watch?v=lGc5paVwYVU.

Jeżeli pisze zarób to znaczy że musisz zarobić te pieniądze, czy je masz czy nie… Jeżeli jest dostępny patch to go zainstaluj, najlepiej najnowszy :slight_smile:

A gra oryginalna? Bo słyszałem, że teraz piracone gry mają specjalnie wprowadzane jakieś błędy uniemożliwiające dalszą rozgrywkę. ;>

Gra jak najbardziej oryginalna.

KOLEGO! !!

No to panowie 2kczech pracowali tyle lat i taki błąd,no no ;] Ja osobiście tego błędu nie zauważyłem,może dlatego,że podczas tej misji miałem 25k $ : )

Znaczy czekajcie. Ja musiałem zarobić 55.000$ a angielskiej wersji… Więc…

Jak to nie rozumiem?

Ale trochę bez sensu żebym jeszcze zbierał kasę jak mam ponad 50,000$ a potrzeba 27,500$, do tego tak z ciekawości podjechałem na złomowisko, zezłomowałem auto doliczyło kasę do konta, ale nadal potrzeba 27,500$ to skąd mam wiedzieć kiedy to się uzbiera?

Chyba wczytam cały rozdział od nowa może to pomoże.

Neon1992 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

55.000$…

Masz zarobić 55 tysięcy, po przez rabowanie sklepów bądź dostarczanie aut do niszczarki.