Mafia 2 Psyhix problem

Siema mam problem więc tak zainstalowałem sobie mafie 2 wszystko chodzi na full prócz tego psyhixa bo gry go włączam to gdy gram to są takie ściny które trwają od 2-6s ale z tym psyhix też chodzi płynnie tylko te ściny mam Geforce gt 240 3gb ram 2.4GHz intel core 2 duo czekam na odp

no ale mam najnowsze stery a psyhix działa płynnie tylko te ściny sa lekkie jak jadę autem w mieście nie że się tnie co jak obrócę kamerą tylko jak jadę autem lub biegnę to co jakiś czas takie są

PhysX odpowiada za fizykę w grze (czyli m.in. jazdę autem) i jest obsługiwane przez kartę graficzną, a ponieważ jest ona słaba gra się przycina.

A tak na marginesie - klawisz “,” naprawdę nie parzy, pisz po Polsku to łatwiej będzie Cię zrozumieć.

czyli nic się nie da zrobić żeby zagrać na psyhix ?

http://www.nvidia.pl/object/physx-9.10.0513-driver-pl.html ściągnij i zainstaluj, ale i tak pewnie to niewiele pomoże.

Ale jest pewien sposób na zwiększenie fps:

Wejdź do folderu 2k Games\Mafia II\edit\APEX i zrób kopię folderu Cloth (np. na pulpicie).

Teraz wejdź do 2k Games\Mafia II\edit\APEX\Cloth i usuń niezaznaczone pliki:

cloth2.jpg

Pliki zaznaczone mają zostać!

W ten sposób usuniesz fizykę ubrań przechodniów - powinno przybyć trochę fps. Fizyka na głównych postaciach zostanie.

Jakby coś było nie tak, to skopiuj z pulpitu folder Cloth do 2k Games\Mafia II\edit\APEX (po prostu przywróć to, co było wcześniej).

Mam nadzieję, że pomogłem :slight_smile:

szefie fajnie tylko mi gra chodzi bez psyhix płynnie 30-60 fps tylko jak włączam psyhix to tnie lekko … ale dzięki za fatygę

U mnie na starej karcie tez chodzi płynnie bez Physx, a jak włączyłem to przycinało. I to co napisałem mi pomogło (tzn. nie przycina) :slight_smile:

Spróbuj, może coś to da, a na pewno nie zaszkodzi.