Mafia 3 nie działa pomocy!

Witam mam problem z grą Mafia 3 po zainstalowaniu jak chce włączyć grę to włącza sie okno startowe z opcjami Start/Opcje/Wyjście.

Po wybraniu opcji start pokazuje się logo mafii po czym ukazuje sie czarny ekran z liczbą aktualnych FPS tak jak by gra miała sie normalnie uruchomić ale gra w tym momencie sie wyłącza żaden komunikat nie wyskakuje proszę o pomoc.

 

Specyfikacja komputera

 

Windows 7

GTX 970 OC 4GB

12 GB RAM

AMD Phentom II X4 955 3,20 GHz 

 

 

Z góry dziękuje.

Najnowsze sterowniki pobrałeś i zainstalowałeś ?.Coś jakby karta graficzna nie “łapała”.

pobrałem a np: gta 5 czy just cause 3 działa bez problemu 

Dużo osób ma problemy z Mafią, trzeba na aktualizacje czekać

Gra nie uruchamia się na procesorach bez obsługi instrukcji SSE 4.1/4.2, więc wszystkie Athlony X4 i Phenomy niestety odpadają. Wcześniej tę “blokadę” miały chociażby gry MGS V, Quantum Break czy Mirrors Edge Catalyst - po czasie otrzymały jednak patche, które umożliwiły ich uruchomienie. Jak będzie tutaj? Nie wiadomo.

mam nadzieje że wyjdzie patch do mafii. A to będzie w postaci aktualizacji do mafii na steam czy osobno trzeba będzie pobierać z jakiś stron ?

 

i wiesz może w przypadku tamtych gier czy długo sie czekało na tego patcha ?

 

Wszelkie aktualizacje pobierają się automatycznie przez Steama. To kiedy i czy w ogóle Mafia 3 dostanie takiego patcha, zależy tylko i wyłącznie od deweloperów. W przypadku gier, które wymieniłem wcześniej, trwało od tygodnia\dwóch do dwóch miesięcy.