Mafia 3 Niechce sie uruchomic

Witam mam problem z mafią 3 komputer mam dobry sterowniki najnowsze  procesor i7 3700k  problem polega na tym ze sciagnełem z steam mafie 3 uruchamiam włancza sie Start opcje zamknij biore start gra sie wyłancza o co chodzi ? nic nie pomaga  gre juz oddalem do reklamacji prosze o pomoc …

Jeśli już ją oddałeś, to w czym mamy pomóc ?

 

Zauważ że wiele osób ma problemy z tym tytułem. Trzeba czekać na oficjalną łatkę. 

wpisalem klucz i gra mafie 3 mam na komputerze  do sciagniecia tylko nie niewiem czemu gra sie wogole nie chce uruchomic wyskakuje okno Start opcje wyjscie wlanczam start i sie wyłancza gra 

Gra na Steam rozumiem ?

Gra po włączeniu, wywala na pulpit, tak ? Sterowniki graficzne zainstalowane ?

 

PS: Używaj interpunkcji i dbaj o poprawną Polszczyznę bo szybko ten temat wyląduje w koszu z boską pomocą Moderatorów. 

Tak Zgadza się Gra jest na Steam orginalna  po sciągnięciu uruchamiam ją I pokazuje sie okienko z Logo Mafia  Klikam Start i koniec Wyłancza sie a gra sie nie uruchamia  wcale 

Komputer spełnia wymagania ?

Ponownie pytam o sterowniki.

Komputer jak najbardziej spełnia wymagania  Procesor i7 3700k  3.50 ghz  ,Grafika Gtx 980 4gb , 16 gb ramu , Sterowniki Graficzne jak najbardziej  są Aktualne 

Steam -> Biblioteka-> prawym przyciskiem na grze, właściwości - napraw grę. Jak skończy, spróbuj ponownie odpalić tytuł. 

Dla pewności wyłącz antywirusa oraz firewalla, jeśli posiadasz inne niż systemowy. 

Dobrze Ponownie Zainstaluje grę i sprawdzę jesli problem sie powtórzy to napiszę 

Zrobilem tak jak napisałes Wszystkie pliki zostały zweryfikowane poprawnie ,  problem nadal jest taki sam jaki byl klikam Start i sie okno gry wyłancza,   antywirusa nie mam wcale na PC ?  co mogę jeszcze zrobic ?  o to film  taki jest problem  20161009_174912.mp4

Ja tu nie widzę by gra się wyłączała ona w ogole nie odpala te okienka co ci pisze mafia 3 itd to nie jest jeszcze uruchomiona gra sprubuj odintalować sterowniki wszystkie od karty później CCleanerem przeczyścić i usunąć pozostałości następnie zrobić od nowa czystą instalację.

 

To niestety nic nie pomoze Jest okienko wyswietlone klikam start i sie Wyłancza

A może byś swój problem skierował na pomoc techniczną Steama? Kolega wyżej miał podobny kłopot i zaaktualizował biblioteki c++, spróbuj

juz to zrobilem i czekam na odpowiedz ale czemu tak jest ? ze niechce sie właczyc wszystko jest aktualne sterowniki  komputer dobry ??

Zakualizowałeś biblioteki C++

Napisz jak to zrobic ? 

Pobierz ze strony Microsoft bibliotekę Microsoft visual c++, waży 13.9 MB, poprzednią usuń, jak masz win 10 64 bit to taką bibliotekę https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145

usunełem wszystkie te stare co mialem i chcialem zainstalowac i pisze mi ze instalacja nie powiodła się ???

Nie pisałem abyś usunął wszystkie jedynie ostatnią, pobierz z DP biblioteki C++ 2005, 2008, 2010, 2012, 2013(nie wiem jakie miałeś) i zainstaluj, po czym ponownie pobraną z microsoftu-2015. U mnie zaistalowała się bezproblemowo.  http://www.dobreprogramy.pl/Dodatki,Programy,Windows,21.html

To ewidentnie błąd gry. Wiele osób ma obecnie problemy z płynnością i wydajnością. Są też takie osoby jak ty - że gry nie mogą uruchomić.

Jeżeli kupiłeś grę poprzez sklep Steam, możesz ją zwrócić. Jeśli nie, no cóż - czekaj na łatkę. 

Mam taki sam problem z tą gra. Kupiłem ją już w tym roku i nie mogę jej odpalić, bo po wejściu w menu całkowicie się wyłącza nawet w menadżerze zadań jej nie widać. Co teraz robić? Parę złotych wydałem i do kosza ??