Mafia 7 misja

Mam problem z przejściem misji w grze mafia a dokładniej chodzi o misje 7 z tą dziewczyną co jacys kolesie chcą ją napaść a ja musze ją obronić ich jest 4 a ja jeden nie mam ani broni pomóżcie

ta gra od +18.

a tak na poważnie - mi ta misja problemów nie sprawiła żadnych, zaliczona za pierwszym razem. jak wiesz, który klawisz odpowiada za walkę to powinieneś sobie poradzić…

Masz przecież w ekwipunku kastety, więc się nimi posłuż ( pomagają ).

Reszta leży w twych rękach…

Jak zostajesz zaczepiony to zaraz po prawej stronie pod ścianą leży deska którą możesz podnieść, powinna pomuc

Bijesz sie używająć LPM (przytrzymaj przycisk dluzej aby zadac mocniejszy cios)

no własnie uzywałem juz tej deski i nie pomogło

no to widocznie nie umiesz się bić.

p.s. skoro masz problemy już z tą, jakże banalną misją, to co będzie później, gdzie jest 100x trudniej?

Chodzi o tą misję gdzie trzeba odprowadzić tą córkę barmana do domu ?

Jeżeli tak to metoda jest taka: lejesz gości ile wlezie. :slight_smile:

Jak niemożesz tej misji przejść to odrazu odinstaluj tą gre.

Ta misja jest wręcz banalnalna ja ją przeszedłem bez użycia tej deski (niewiedziałem że ona tam jest :stuck_out_tongue: ) jak niemożesz przejść to obruć sie do gości abyś ich widział i jak zaczną za tobą iść to sie cofaj powoli a jak sie zbliżą to ich bijesz cały czas sie cofając. Spróbuj zabić gościa z nożem lub kijem to już będziełatwiej (niemusisz zabijać tych ludzi wystarczy że ich pobijesz to uciekną ale to juz chyba wiesz)

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 17:42

A teraz do tych co przeszli całą gre bo już niemoge sie dpoczekać finału i czy tomi zginie? Jeśli tak to w jaki sposób

To jest łatwe

Bijesz gości aż uciekają, nie gonisz ich bo wyskoczy że przegrałeś.

Bierzesz nóż, a potem walisz w gościa z Basetballem i idziesz na dwóch .

Zabijasz ich i idziesz z babą do domu.

Potem tylko miło patrzeć jak się pieprzą :slight_smile:

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 18:34

Tomi ma wypadek ciężarówką ( tak słyszałem)

Ja nie moge przejść ostatniej misji

Nic niewidać albo ja mam jakąć wersje ocenzurowaną :stuck_out_tongue:

A co trzeba zrobić?

Widze że jesteś w ostatniej misji więc możesz powiedzieć ile jest wszystkich misji? chodzi oto abyś wszedł w wczytaj gre i policzył te zapisy możesz?

A tak w ogóle będzie kontynuacja mafii?

Mnóstwo poradników jak i tutków o misjach w mafi(jak je przejść, itp)

Tommy zginie. Dostanie z shotguna prosto w klatę.

spoko przeszedłem już tą misje jednak łatwa była teraz jestem juz przy 11