MAFIA II - pomoc przy zakupie

Witajcie, planuje kupić na prezent grę MAFIA II na PC. Podkreślam,że zupełnie nie znam się na tym. Z wstępnego rozeznania zauważyłam,że jest ich kilka rodzajów (Premium Games, Pomarańczowa Kolekcja Klasyki),które znacznie różnią się cenowo. Doradźcie mi,jaką wersję najlepiej kupić,jakiego producenta,żeby miała wszystkie dodatki,nie miała ograniczeń etc.W skrócie -która z nich jest najlepsza. Dziękuję za wszelkie wskazówki :slight_smile:

Przeniesiono z działu Na luzie.

  1. obojętnie co wybierzesz i tak będzie ona wymagała konta na Steam i neta do aktywacji (później grać można offline)

  2. czasami taniej wychodzi zakup samych kluczy (ale jest to trochę jak kupno kota w worku - można trafić na nieuczciwego sprzedawcę)

  3. co do wydania to obojętnie, chociaż jako “pomarańczową kolekcję” można dostać ją taniej. jeśli chcesz by zawierała wszystkie dodatki to rozejrzyj się za edycją “Mafia II PL Special Extended Edition” lub “Mafia II PL Edycja Rozszerzona” - zawiera wszystkie oficjalne dodatki + pakiet 4 bonusowych dlc ze strojami i dodatkowym pojazdem (dodawanymi przy pre-orderach)

Serdecznie dziękuję Ci za pomoc :)! Mam jeszcze jedno pytanie,odnośnie “Mafia II PL Special Extended Edition”.Na stronie moreli http://www.morele.net/mafia-2-special-e … on-532542/ wyczytałam,że " Wszystkie rozszerzenia znajdujące się w pakiecie wymagają zainstalowania podstawowej wersji gry Mafia II."

Czy jeżeli zakupię Extende Edition,tak jak mi doradziłeś, zawarta jest tam podstawowa wersja Mafia II? Czy trzeba dokupić i tą wersję podstawową?

opakowanie zawiera podstawową wersję gry (klucz dla gry) + kody na dodatki (wszystkie dodatki pobierane są z neta przez steam). nie wiem do końca jak jest w przypadku “edycji rozszerzonej” czy jest jeden klucz na wszystkie dodatki czy tak jak w przypadku ‘normalnej’ edycji trzeba wpisywać klucze dla każdego dodatku z osobna.

dzięki za pomoc! już wszystko jest dla mnie jasne :slight_smile: