Mafia II porysowana płyta

Mam taki problem mam grę mafia 2 i jeden plik na tej płycie jest uszkodzony czyli płyta w tym miejscu jest porysowana i teraz co zrobić w takiej sytuacji bo nie będę ściągał nielegalnej mafii.

“Nielegalnej mafii” - fajny związek frazeologiczny :smiley:
a tak serio - możesz za kilka złotych kupić legalną mafię (nie, nie kościół katolicki), chyba że mowa o wersji konsolowej - wtedy drożej. Generalnie jeżeli nośnik typu płyta jest uszkodzony to raczej już niewiele da się zrobić. Ewentualnie idź do punktu gdzie polerują płyty (najczęściej w komisach konsol i gier) - może to pomoże, ale koszt takiej zabawy to ok 10-15zł a za tyle prawdopodobnie kupisz cyfrową wersję Mafii 2 :smiley:

A w zasadzie dlaczego nie? Skoro masz oryginał, to masz licencję.

Może skopiuj wszystkie pliki do folderu na dysk programem isobuster. Po zainstalowaniu w pierwszym oknie programu będzie przycisk - wersja podstawowa. Klikniesz i będzie darmowy okrojony program, ale powinien skopiować wszystkie pliki z płyty.

A jak mnie namierzą (policja)

To trafisz do kamieniołomów na 25 lat ciężkich robót. Naprawdę nie masz większych zmartwień?

1 polubienie

A tam…, może skończy się na grzywnie w wysokości np. 5000 złotych a kara pozbawienia wolności to raczej do lat 8.