Mafia II

Witam!

Zainstalowalem sobie Mafie II probuje ja uruchomic i pokazuje sie maly obrazek z mafii, robi sie czarny ekran, mysli mysli i wraca do pulpitu.

Moj sprzet:

Laptop Sony VGN-NS235J

Procesor: Intel Pentium Dual T3400

Ram: 4gb

karta graf. : Intel 4 Series Express chipset family.

Windows 7 64 bit

DirectX 9.0c zainstalowany, stery inne tez, plik videoconfig tez probowalem edytowac, uruchamialem z trybem zgodnosci XP SP2 & SP3 - wywala blad ze program zostal przerwany.

Ma ktos jeszcze jakies pomysly jak to przepchnac zeby sie wlaczylo?

Może przez to że kartę graficzną masz zintegrowaną intela

to jest nowa gra i ona wymaga dobrej karty graficznej przynajmniej z 256 mb ramu

a ta twoja ciągnie z ramu ileś tam i ma słabą wydajność do gier

może ci pójdzie coś takiego jak sims 3 ale mafia,gta4 nie

musisz zmienić lapka wtedy ci pójdzie :slight_smile:

bo u mnie chodzi na 9600gt 512 mb,amd x2 2.2 ghz,ram 4 gb,windows 7 64 bit

Wymagania minimalne mafii

Mafia 2 wymagania minimalne

Windows XP SP2 / Vista / Windows 7

Procesor Pentium D 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+

Pamięć 1,5 GB RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro (DirectX 9.0c)

8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Po pierwsze, na laptopie ta gra Ci nie “pójdzie” ponieważ masz zintegrowaną kartę graficzną.

Myślę, że cała reszta magicznych sztuczek i prób uruchomienia jej na nic się nie zdadzą.

Laptopy ogólnie nie służą do grania, więc jedyne w co możesz pograć to stare tytuły z przed kilku ładnych lat.

To nie “może” ale na pewno przez kartę graficzną… To jest karta Intela… mocy ma tyle, żeby starczyło do uruchomienia Aero Glass w Viście/7, do gier absolutnie się nie nadaje.

rews ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.