Mafia nie chce się włączyć

Witam Was serdecznie . Mam mega problem ,bo właśnie dzisiaj kupiłem sobie Mafię 1 z kolekcji klasyki . Wiem ,że podobne tematy już były ,ale zależy mi żeby zagrać . Otóż zainstalowałem ,wszystko git i jak chcę odpalić grę to tylko te kółeczko niebieskie chwile się pokręci i nic się nie dzieje . Gra się nie odpala . Mam Win7 Ultimate 32 . Już czytałem o tym ,że może być problem z win7 i można poradzić różnie . Próbowałem odpalić ze zgodnością win xp ,ściągnąłem tego moda ,który niby pozwala odpalać gry na inne systemy i też nie pomogło . Niby pomaga jeszcze zainstalowanie cracka ,ale szczerze mówię szukałem go chyba pół dnia i nie znalazłem . Poratujcie proszę . Nie chcę ,żeby było ,że kupiłem grę na darmo ;/

Pozdrawiam !

Muszę cię pocieszyć ale na win 7 mafia 1 niestety nie działa. Próbowałem na 2 kompach. Tylko na xp śmiga

Ale z tego co widziałem w innych tematach to jeszcze jest możliwość jakiegoś cracka i podobno pomaga dla tych co mają win7 ,ale nie mogę nigdzie znaleźć ;/

Pyotrazz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na naszym forum pomocy w szukaniu cracka nie otrzymasz.

Mafia działa u mnie na Win 7 64bit u kumpla na tym samym 32bit.

Wiele ludzi potwierdza działanie mafii na win 7

W razie problemu tutaj wspomagcz http://pieter.wigleven.com/it/archives/70

Spróbuj odpalić grę w trybie administratora. Ta gra to pirat, skoro szukasz cracka? Jeśli to legal, to ja rzucam wyzwanie mafii 1, ponieważ jeszcze nie zdarzyło się, żeby mi coś nie zadziałało. Miałem małe problemy ze starą FEAR Combat, ale już działa super. Mam win 7 professional x64, a ten system jest zrobiony z naciskiem na zgodność z win xp . Chcę w końcu przeżyć, że coś mi nie zadziała :slight_smile: