Mafia problem z 1 misją

Nie moge przejśc 1 misji. Problem nie polega na zgubieniu wyścigu tylko na dojechaniu do baru.

Powinien na radarze być zaznaczony niebieski krzyrzyk, do którego powinienem jechać. Tymczasem ja mam

zaznaczone tramwaje i samochody jadące z naprzeciwka. Bez zaznaczonego miejsca na mapie do celu nie wiem

dokąd mam jechać, co za tym idzie, nie potrafie przejść misji. Może macie jakieś sugestie ?

Prawdopodobnie jesteś zbyt daleko od baru Salieriego (tam masz dojechać). Na skraju mapy po lewej stronie powinna być niebieska strzałka pokazująca przybliżony kierunek gdzie masz jechać.

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale zdaje mi się, że korzystarz tylko z radaru, a możesz włączyć mapę całego miasta używając klawisza Tab. Na tej mapie powinno być zaznaczone miejsce gdzie masz dojechać. Jeżeli Twój cel będzie znajdował się poza aktualnie wyświetlanym obszarem, przy krawędzi mapy pojawi się niebieska strzałka wskazująca kierunek.

Mapę odpalasz trzymając TAB. Tu masz mapkę:

mapaef2.th.jpg

:arrow: http://img147.imageshack.us/img147/9551/mapaef2.jpg

No i tak na czerwono masz Bar Pana S. A na niebiesko to o ile mnie pamięć nie myli teren, na którym zaczyna się misja. Obczaj to i sobie ustal trasę do baru :slight_smile:

Dzięki przeszedłem … teraz jestem na etapie niszczenia samochodow kijem basbollowym a barze konkurencji, jednak nie wiem jak wysiasc z samochodu. Dojechalem tam, jestem na parkingu ale

jak mam wyjsc z auta i zniszczyc basboolem te samochody ?

Kliknij Prawym Przyciskiem Myszy 2 razy