Mafia save po wyścigu

Witam,

ostatnio znów zaczołem grać w Mafie ale za cholere nie moge przejść tego wyścigu.I moje pytanie jest takie do tych co jeszcze w to grają czy mógłby mi ktoś przesłać save zaraz po tej misji z wyścigiem bardzo Was o to prosze!

Wyścig nie jest trudny…po prostu jedź ostrożnie na zakretach. Jak będziesz jechał ze średnią szybkoscią, ale kazdy zakręt pokonasz poprawnie to nie ma szans zeby cie dogonili i wtedy zwyciestwo jest pewne…to jest mój sposob, dzieki któremu bardzo szybko przechodzę tę “misję” a mafie przeszedlem juz 4 razy i to zawsze skutkuje…

Dragon15 masz zainstalowane pacze do tej gry ??? one wlasnie obnizaja poziom ciezkosci tego wyscigu .

Pacze znajdziesz pod tym linkiem :

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x= … 251#igbody

Klin nie mam ale skoro tak mówisz to zainstaluje.A wiesz skąd mółbym go ściągnąć?

Mafia saves http://www.mafia.tpp.pl/

Hej!! NA wyscig jest sposob!! Jedz torem i po jakichs 100 albo 200 metrach nie pamietam juz jest skret w lewo na polna droge. ta droga prowadzi przez srodek areny i jest gigantycznym skrotem. Zobaczysz o czym mowie tylko znajdz ten skret w lewo. Jedziesz wtedy ciagle prosto i ladujesz prawie przy starcie. Pzdr. Jak czegos nie bedziesz wiedzial to pisz.

gladzio, jest ten skrót ale gra tego cheatu nie zalicza :frowning:

Jeżeli masz zainstalowanego patcha to trick ze skrótem nie zadziała, jeżeli nie masz to robisz tak: Jedziesz przez ten skrót a po wyjeździe z niego wciskasz na klawiaturze numerycznej “0” to powoduje że ustawia Cię na starcie i masz 1 pozycję i robisz tak kilka razy i po wyścigu :stuck_out_tongue:

Witam mam jakiś błąd w grze, gdy wykonuje misje z bankiem, to gra sie poprostu w pewnym momęcie wyłącza :confused: czy mógłby mi ktoś dać save po tej misji ? plx bo inaczej nie przejdę dalej :frowning: moje gg 6594392 dzięki i pzdr :slight_smile:

ja z wyścigiem poszedłem na łatwiznę, ściągnełem trainera do gry, i byma w nim opcja, dzięki której nie musiałem się ścigać, wystarczy że wcisnąłem podczas wyścigu jakiś tam klawisz ( od f1 do f12) i po wyścigu. Nie pamiętam jak się nazywał ten trainer ale warto poszukać.

To po co w ogóle grać w Mafię, jak najlepsze momenty gry będziecie przechodzić trailerem czy ladując save-a… Oo

Najlepsza gra w historii-warto się pomęczyć i samemu przejść tą misję a przed wyścigiem można ustawić poziom trudności a na najłatwiejszym ten etap jest naprawdę bardzo prosty

No nie wiem czy tam zaraz najlepsza, ale na pewno jedna z lepszych. :stuck_out_tongue: Ale popieram i zgadzam się z Tobą. :wink:

Jak dla mnie jest to najlepsza gra w historii. Mimo już starej-nie powalającej na kolana grafiki gra jest świetna. Zawdzięcza to przede wszystkim fabule-niezwykle filmowej. W tą grę gra się jakby oglądało się ciekawy trzymający w napięciu film sensacyjny. Mistrzostwo. Mam nadzieję że Mafia 2 będzie równie dobra-autorzy sie skupią się głównie na grafice lecz na fabule, zadaniach, scenariuszu i wykonaniu oraz dopracowaniu silnika gry, bo chciałbym sobie w nią pograć.

P.S Kiedy będzie MAFIA 2?