Mafia

(Błażej) #1

Witam. Mam problem z przejściem misji "Wyścig". Ma ktoś może sava po tym wyścigu albo linka do save`ów do gry Mafia???

(Maesky) #2

Spróbuj jechać bezpiecznie nie wariuj samochodem, a wygrana jest bezproblemowa, choc moze sie wydawac ze cie prześcigną, ale na prostej to ty jesteś górą. Spróbuj pojechac tak jakby nie bylo rywali nie mysl o nich, tylko skup sie na swojej jezdzie a powinno być dobrze. Oczywiście zbyt wolno tez nie mozna jechać(na długiej prostej pełna para), ale na zakretach jedz ostroznie...prędkośc na zakrętach niech będzie drugorzędna.

(Błażej) #3

No tak. ale jak np. jade powoli w zakrętach to przeciwnicy na mnie wpadają a wtedy Nadsterowność i ląduje na trawniku

(Maesky) #4

Jeżeli w którymś momencie będziesz na prowadzeniu to będzie ci latwiej bo nikt nie będzie ci przeszkadzał i dojedziesz do mety na prowadzeniu...no nie ukrywam ze na poczatku jest walka, nie zawsze za 1 razem mi sie udaje wygrac, ale dość szybko, a że jakimś wyjadaczem nie jestem to tobie pewnie tez sie uda. Powodzenia

(Błażej) #5

a masz może linka do sava po wyscigu. albo mod który umiżliwia zmianę przeciwników i liczbę okrążeń?

(Maesky) #6

No niestety nie mam - nie był mi potrzebny. Ale w grze mafia troche się jarzę, dlatego na przyszłośc mogę pomóc...(przeszedlem grę 4 razy)

(Koks497) #7

Niewiem czy wiecie ale jest patch do gry ktory ja aktualizuje i rownierz obniza stopien trudnosci wyscigu .

(bylo sporo skarg od graczy ,ze wyscig jest za ciezki no i wyszedl patch ....tylko niestety niewiem jak jest on oznaczony ... .)

(Dawid Tworzy) #8

Ja się męczyłem z wyścigiem pare dni, a tu tak z nikąd patch wylatuje i obniża poziom gry...

Ja mam jedną dobrą radę...bądz spokojny i skoncentrowany...

Jak się wkurzysz i będziesz chciał to przejść pod wpływem gniewu to nie powiedzie Ci się...

Najlepiej daj sobie spokój z tą grą na 1 dzień i wróć do niej pojutrze...

(Maciejboss) #9

jest taki patent jedziesz i zobaczysz zjad zatarasowany przez barierki omin je i gdy wyjedziesz na droge nacisnij przycisk 0 na klawiaturze numerycznej wtedy wyladujesz na mecie na 1 miejscu i tak powtarzaj trika do konca okrazen

Złączono Posta : 19.10.2005 (Sro) 22:04

jak chcesz to mogl bym ci sava skolowac bo przeszedlem niedawno znow mafie ale ten patent powinnien zadzialac

(Dod) #10

Dix: kontrola gniewu to tez dobra zecz :slight_smile:

Najprosciej przejechac ten wyscig tak... nie uzywaj hamulca tylko w odpowiednim miejscu hamuj silnikiem i skrecaj no i oczywiscie nie wjezdzaj na trawe bo jak zlapiesz pobocza to od razu robisz koleczko. Postaraj sie nie wyjezdzac na trawe a wszystko bedzie dobrze :smiley:

(Matejo Master) #11

Haha trza być sprytnym ja do nich (chyba) nalerze, zrób tak (grałem w tą grę 2 lata tamu więc mogę niepamiętać) zaraz na początku toru(nie pierwszy) wjedź w ten kawałek zagrodzonego toru i naciśnij "0" to po prawej stronie(chodzi o ten guzik który przenosi cie na trase jak masz wypadek niejestem pewien czy to ten. Jerzeli nie pokarześ nię prze linią mety to musisz przejechać ten zagrodzony tor i wjechać na tor(chyba zaliczyć chekpoint) to wtedy naciśnij ten guzik i pokarzesz się przed metą i tak wszystkie okrąrzenia. Zdublowałem tak z 4 razy oponęt€w jakby co to pisz ty??

(Błażej) #12

Dobra wykorzystałem już ten bug w grze.

Dzięki.

(Matejo Master) #13

To nie jest bug, to EA zrobiła specjalnie!!

(Czarno to widzę...) #14

Przecież to jeden z najciekawszych elementów gry!

Męczyłem się z tym dwa dni.. ale w końcu... się udało! :slight_smile:

(Fidelio1980) #15

Wlasnie ja tez sie z tym meczylem grajac w Mafię, ale po wielu próbach wreszcie się udalo. I to bez zadnych trików. A jaką mialem satysfakcje. :slight_smile:

(Maxplayer) #16

Wygrałem wyścig za pierwszym razem i to bez jakichkolwiek oszustw :smiley:

a i przy okazji to wyścig podobno jest łatwiejszy jak się ma patcha 1.2