Magic partition problem

Ściągnąłem program ze strony dobreprogramy.pl do tworzenia nowych partycji i coś nie działa.

Wybieram:

  1. “Create a new partition” ustalam jej rozmiar itp

  2. Gdy wszystko ustalone to w środkowej części ekranu pojawia się nowa partycja

  3. Po lewej stronie mam do listę operacji( zmniejszenie partycji c:; create extended partition od disk1 ; create e: on disk1)

  4. niżej mam do wyboru apply i undo. wybieram apply i wyskakuje komunikat ze to jst jakas niepelna wersja i nastepuje anulowanie operacji…

Mam win xp prof z sp2

resizing jest zaznaczony z *

co zrobić zeby stworzyc nową partcje bez ponownego instalowania win?

mi sie wydaje ze to przez to ze to wersja demo i nie mozna w niej robic operacji trzeba kupic pelna wersja i juz

a pewny jesteś, bo jak tak to musze kompa formatować, bo inaczej sie nie da stworzyć nowej partcji? :frowning:

tak w wersji trial nie da sie dokonywac rzeczywistych zmian

mialem podobny problem tylko ja chcialem zmienic system plikow na dyskach i to samo bylo wiec u ciebie jest pewnie to samo tu jest jeden program ale trzeba to robic w dosie i jest dla zaawansowanych uzytkownikow jak sie znasz to … ale robisz to na swoja odpowiedzialnosc http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=464&t=59 i nie jestem pewny czy dziala pod xp

Paragon Partition Menager 6.0 pl .Komputer Świat ,Ekspert 2/2005 .Pełna wersja.Ja zwiększałem prtycję C.Bez problemów .Może program będzie Ci pomocny.Pozdrowienia. :smiley: